Міський голова м.Марганець О.Жадько залишила Марганчан без медичного обслуговування…

Screenshot_2020-04-24 18 jpg (Изображение JPEG, 2624 × 1749 пикселов) - Масштабированное (34%).pngЗ 01.04.2020 року на виконання Закону України “Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення” почала працювати «Програма медичних гарантій». Національна служба здоров’я України (далі – НСЗУ) буде закуповувати медичні послуги у закладах охорони здоров’я і оплачувати їх за договором. Процедура закупівель медичних послуг передбачатиме дотримання надавачами умов надання послуг та специфікацій на конкретні послуги/групи послуг. Що це означає.

Держава гарантує, за умови підписання договору між НСЗУ та закладом охорони здоров’я, БЕЗКОШТОВНЕ лікування громадян. Тобто, як що з Вами трапилась біда і Ви захворіли, звернулись до лікувального закладу – Вас зобов’язані пролікувати БЕЗКОШТОВНО, а НСЗУ відшкодує вартість лікування медикам. З цих коштів будуть закуплятись медикаменти, обладнання і головне – ЗАРОБІТНА ПЛАТА персоналу!

Згідно з статистичних даних – серцево – судинні хвороби – дуже поширений вид захворювань. Упродовж року, як свідчить медична статистика, в Україні стається 50 тис. інфарктів і більше 100 тис. інсультів. Кожного року близько 400 тисяч осіб хворіє  на серцево-судинні захворювання, кожен сьомий вмирає від інфаркту, решта стають інвалідами. У 60% випадків причина смерті – серцево-судинні хвороби.

Такі цифри оприлюднив у Тернополі генеральний директор «Інституту серця МОЗ України», головний кардіолог Києва професор Борис Тодуров.  Саме тому, на думку професора, профілактика та лікування серцево-судинних хвороб – не тільки медична, а й соціальна проблема. «Це – питання національної безпеки. Ці проблеми треба вирішувати, незваючи на всі труднощі, які зараз маємо в державі. Наше спільне завдання – знизити смертність та рівень інвалідизації», – зазначив він.

А що ми маємо в місті Марганець завдяки меру О.Жадько та групі її «кишенькових» депутатів??? (Зауважимо, що до цієї групи входять і два лікаря – батько та син Хлєбнікови).

Згідно відповіді в.о.головного лікаря Марганецької центральної міської лікарні Т.Лисенко – у нашої лікарні ВІДСУТНІЙ ДОГОВІР між лікарнею та НСЗУ на відшкодування вартості ГАРАНТОВАНИХ Державою послуг :

«Медична допомога при гострому інфаркті міокарда»,

«Медична допомога при гострому мозковому інсульті в стаціонарних умовах»,

«Медична допомога при пологах»,

«Медична допомога новонародженим у складних неонатальних випадках»!!!

94186813_238037840888951_8065451959114530816_n.jpg

Цікаво, ЯК тепер виживати Марганчанам??? І як НАРОДЖУВАТИ мамам ??? А як отримають ЗАРОБІТНУ ПЛАТУ працівники лікарні??? Це все схоже на зумисний геноцид Марганчан. Ось Вам і піклування про нас від мера О.Жадько та групи «кишенькових» депутатів. Ми впевнені, що Марганчани нададуть оцінку діяльності цих «діячів» вже восени на місцевих виборах. А ми обов’язково звернемось з приводу цієї ситуації до Президента України, Прем’єр-міністра та до правоохоронних органів з вимогою розслідувати ці факти та притягти винних до відповідальності.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

stopkor.marganets@ukr.net

Screenshot_2020-04-24 18 jpg (Изображение JPEG, 2624 × 1749 пикселов) - Масштабированное (34%).png

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s