У Марганці начальник відділу культури переховується від поліції…

Исполком алкоголь 19.08.2019В Марганці посадовець, яку зловили п’яною у виконкомі в робочий час, намагається уникнути адміністративної відповідальності.

Як ми вже повідомляли раніше:

В Марганці посадовців змусили здати кров на алкоголь (відео)

в Марганецькому виконкомі активістами були виявлені посадові особи з підозрою на вживання алкогольних напоїв на робочому місці.

Нагадаємо розвиток подій:

“19.08.2019 в период с 14:00 до 14:15, при попытке пообщаться с представителем информационного обеспечения Марганецкого городского совета Мухиным Александром Витальевичем, заметил в его кабинете № 41, в здании Марганецкого исполкома, одноразовые стаканы и напитки. Из кабинета ощутимо пахло спиртным. Вместе с паном Мухиным, в кабинете находились его подчиненная, Черная Юлия Владимировна и начальник отдела культуры Буякова Елена Михайловна, по состоянию которой было предположено, что она находиться в состоянии алкогольного опьянения. Я обратился в органы полиции с заявлением, о том, что подозреваю вышеуказанных чиновников в распитии спиртных напитков на рабочем месте. Органами полиции было принято заявление, а также предложено чиновникам пройти тест на Drager (алкотестер) или сдать анализы крови. Пан Мухин согласился на тест Drager, результатом которого было 0,00 промилле. Черная и Буякова отказывались проходить какие-либо тесты, ссылаясь на то, что они спешат на мероприятие в Love-парке и в принципе не обязаны по закону что-либо доказывать. Позже, они таки согласились сдать анализ крови в Городской больнице, куда и были доставлены полицией. Момент сдачи крови был зафиксирован, ждем результатов”, – розповів небайдужий містянин.

І ось дочекались…

Вже не перший день працівники поліції навідуються до Марганецького виконкому задля складання протоколу про адмінправопорушення працівниками виконкому за статтею знаходження в нетверезому стані на робочому місці…
Чорна Ю.В., як ми раніше зазначали – звільнилася з роботи з міськвиконкому.
Начальник відділу культури Буякова Олена, мабуть за домовленістю правоохоронців та міського голови Жадько, в жовтні раптово пішла у відпустку до 21 жовтня. Саме тоді закінчується строк притягнення її до адміністративної відповідальності за пияцтво. Працівники поліції звісно «не можуть її знайти» задля складання протоколу… Але у нас звернення до міського голови Жадько – термін притягнення до дисциплінарної відповідальності – півроку!!! Де ховати будете начальника відділу культури??? Чи притягувати до відповідальності особу з 1,8 проміле алкоголю в крові, в робочий час, на робочому місці не будете??? Як завжди станете в позу страуса – що ви нічого не чули та не знаєте, бо це і вам притаманно!!! Адже всі знають, що ви можете звільняти та наказувати лише вам не покірних та не згодних з вашими діями людей!
Адже згідно нормативної документації 1,8 проміле – це середня ступінь сп’яніння.
Тому ми вимагаємо від Жадько не ховатися, а притягти начальника відділу культури Олену Буякову до дисциплінарної відповідальності!

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

stopkor.marganets@ukr.net

(066) 634 86 82

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s