СУДДІВСЬКЕ СВАВІЛЛЯ НА ДНІПРОПЕТРОВЩИНІ!!!

46788606275_a2da694e11_oМайже ТРИ роки все місто спостерігає за розглядом у суді кримінального провадження щодо обвинувачені у отриманні хабаря високопосадовцями Марганецької міської ради. Цей “серіал” вже нагадує “Санта Барбару”. Спочатку розглядалось одним суддею майже ДВА РОКИ – нарешті у вересні 2018 року винесений вирок, що підозрювані винні. Але у лютому 2019 року Дніпровський апеляційний суд скасував вирок з мотивів його невірного написання та повернув на повторний розгляд до Марганецького суду. І ось при повторному розгляді в травні 2019 року підозрювані заявили клопотання про відвід усім суддям Марганецького суду (ну що сказати – мають право). Формулювання правда дуже дивні – в зв’язку з висвітленням цієї справи у ЗМІ – підозрювані вважають це тиском на суд! Розгляд клопотання повинна була розглянути голова Нікопольського суду Ірина Клименко ще 4 ЧЕРВНЯ 2019 року – але розглянула лише 19 СЕРПНЯ 2019 року! І на ВЕЛИЧЕЗНИЙ ПОДИВ вона його частково ЗАДОВОЛЬНИЛА!!! Мотивування ВЗАГАЛІ М’ЯКО кажучи ДИВНЕ – “Перебування активістів м. Марганця, представників осередку ГО «Стоп корупції» м. Марганця на судових засіданнях, висвітлення судового процесу в публікаціях на сайті «Марганецкий очевидец», дійсно може свідчити про вплив на Марганецький міський суд, що підтверджується також й тим, що судом було винесено ухвалу від 13.09.2018 про заборону представникам ГО «Стоп корупція», журналістам бути присутніми в залі судового засідання.” ТОБТО ВИСВІТЛЕННЯ В ЗМІ – ЦЕ ВПЛИВ??? Бажання громади міста на СПРАВЕДЛИВИЙ СУД – ЦЕ ВПЛИВ??? Може Вам потрібно все тишком – нишком???
Другий “факт” в мотивувальній частині щодо задоволення відводу голови суду Хомченко С.І. – ВЗАГАЛІ ШЕДЕВР.

Screenshot_2019-09-02 Єдиний державний реєстр судових рішень

Джерело скріну: Єдиний державний реєстр судових рішень

“Суддя Хомченко С.І. є головою Марганецького міського суду Дніпропетровської області та відповідає за організацію діяльності суду. Як голова суду займається організаційними питаннями діяльності суду, представляє суд як орган державної влади у зносинах з іншими органами державної влади, органами місцевого самоврядування, фізичними та юридичними особами, звертається до Марганецької міської ради, виконавчого комітету Марганецької міської ради, його відділів та управлінь з різних питань, а тому вказана обставина може викликати у заявниці сумнів у неупередженості.”
Тобто – любі справи, що стосуються ради та виконкому головою суду РОЗГЛЯДАТИСЬ НЕ МОЖУТЬ!!!
Звертаємось до Президента України Володимира Зеленського, Генерального Прокурора Руслана Рябошапка, Міністра юстиції України Дениса Малюська – ЗВЕРНІТЬ НАРЕШТІ УВАГУ НА Марганець!!!
За що отримують заробітні плати такі судді??? А це все кошти платників податків та ДОВІРА до правоохоронної та суддівської систем.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

stopkor.marganets@ukr.net

(066) 634 86 82

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s