В Марганці посадовців змусили здати кров на алкоголь (відео)

DSC06437 Марганецьких чиновників підозрюють у розпитті алкогольних напоїв на робочому місті та визвали поліцію.

Сьогодні 19 серпня 2019 року пан Станіслав Куцевол звернувся до поліції після того, як не зміг змістовно поговорити з представниками медіа-центру виконкому.

“19.08.2019 в период с 14:00 до 14:15, я, при попытке пообщаться с представителем информационного обеспечения Марганецкого городского совета Мухиным Александром Викторовичем, заметил в его кабинете № 41, в здании Марганецкого исполкома, одноразовые стаканы и напитки. Из кабинета ощутимо пахло спиртным. Вместе с паном Мухиным, в кабинете находились его подчиненная, Черная Юлия Владимировна и начальник отдела культуры Буякова Елена Михайловна, по состоянию которой было предположено, что она находиться в состоянии алкогольного опьянения. Я обратился в органы полиции с заявлением, о том, что подозреваю вышеуказанных чиновников в распитии спиртных напитков на рабочем месте. Органами полиции было принято заявление, а также предложено чиновникам пройти тест на Drager (алкотестер) или сдать анализы крови. Пан Мухин согласился на тест Drager, результатом которого было 0,00 промилле. Черная и Буякова отказывались проходить какие-либо тесты, ссылаясь на то, что они спешат на мероприятие в Love-парке и в принципе не обязаны по закону что-либо доказывать. Позже, они таки согласились сдать анализ крови в Городской больнице, куда и были доставлены полицией. Момент сдачи крови был зафиксирован, ждем результатов”, – розповів пан Стас Куцевол.

Чому це взагалі сталося?

На початку серпня пан Куцевол був на прийомі у мера міста. Під час розмови його знімав Мухін, але чомусь саме пан Станіслав став головним героєм чергової публікації сайта міської ради. Стаття була відверто принизлива в адресу молодого чоловіка.
Хоча на зустрічи з Жадько небайдужий Марганчанин лише задавав наболіли для міста питання, але у відповідь нічого врозумілого так і не почув.

Куцевол на прийомі

Тому сьогодні він повторно прийшов до Олени Анатоліївни, аби дізнатись чому Мухін не виклав повну версію розмови у мережу інтернет. Але пан Олександр М. заявив, що відео видалив. Після чого, Станіслав Куцевол звернувся до нас. Він зателефонував й розповів, що під час розмови з Мухіним побачив на столі келехи, а навколо смерділо алкоголем.

Як бачимо на відео, посадовці постійно відмовлялись від здачі аналізів на вміст алкоголю та заперечували, що знають цього молодого чоловіка, хоча саме вони писали статтю за нього.

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» буде і надалі спостерігати за розвитком подій та інформувати містян.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

stopkor.marganets@ukr.net

(066) 634 86 82

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s