Марганецький осередок Стопкору виступає за прозорі та чесні конкурси в школах

School.jpg На сайті Відділу освіти Марганецької міської ради з’явилась інформація про проведення конкурсів на заміщення вакантних посад директорів шкіл № 1, 7 та 11. Ми вже неодноразово підіймали тему, щодо обрання нових директорів навчальних закладів у місті, а саме в школах №2, 3, 6, 9, 10 та 12. Для більшої ефективності та прозорості, небайдужі батьки, діти яких навчаються у школах, повинні теж бути присутніми на конкурсах, щоб не допустити кумівства та інших порушень. Дослідивши кандидатів, ми дійшли наступних висновків: в школі №1 на думку багатьох, чинний директор Березицька Наталія Василівна залишиться працювати, так як є кумою міського голови та керівником партії Наш Край – не зважаючи на все це вона є професіоналом своєї справи.

Гуманітарна гімназія-1

У школах №7

ЗОШ № 7-1

та №11 є інформація від інсайдерів, що в цих конкурсах переможуть освітяни зі школи №10 тобто, які є членами команди Ж.

ПМШ № 11-1.jpg

Читайте також: На Дніпропетровщині після втручання Марганецького СТОПКОРУ нарешті за законом пройшов конкурс на заміщення посад директорів шкіл…

Жодного разу влада не лізла до освітян в нашому місті, але це не стосується Жадько в якої ціль захопити всі школи, щоб на наступні вибори мерів Марганця, тиснучи на школярів, загітувати їх батьків поголосувати за Олену Анатоліївну, а потім зробити ці державні навчальні заклади – комерційними.

Пам’ятаєте, як через активну громадянську позицію на Куржанову постійно йшов наростаючий тиск з боку місцевої влади. Наприклад, вимагали від неї потруїти всіх собак біля навчального закладу, але вона відмовилась. З цього приводу Наталя Іванівна отримала одну з перших доган. І згодом її звільнили на підставі багатьох наклепів, зокрема однією з причин стало те, що вона провела у школі конкурс дитячих малюнків “Стоп Корупція”

Процес звільнення Наталії Куржанової відбувся із грубим порушенням трудового законодавства – її звільнили під час відпустки. У результаті штучно створеної судової тяганини, яка відбувалась з численними порушеннями, 18 травня суддя Марганецького суду відмовилась відновити пані Наталю на посаді, а на її місце поставили жадьківську людину. Наразі справа по незаконному звільненні Куржанової Н.І. розглядається колегією Верховного Суду України

Аби уникнути всіх цих негараздів, відповідно до Законодавства України, призначати директорів має комісія, яка утворюється у рівній кількості з представників Засновника, трудового колективу, представників батьків та директорів інших шкіл!!! Саме тоді буде прозорість конкурсу та можливість і батькам, і іншим директорам, і представникам саме цього учбового закладу обирати тільки достойного директора школи.

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» буде і надалі спостерігати за розвитком подій та інформувати містян.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

stopkor.marganets@ukr.net

(066) 634 86 82

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s