Одними святами ситий не будеш…

DSC02574
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова
У нашому місті останнім часом проводяться чимало заходів, на яких міська голова Жадько вдає з себе щиру людину: то юшкою годує наївних Марганчан, то пончики роздає, то за її ініціативою пивом на очах у дітей пригощають їх батьків. Халяву наш народ полюбляє. Тож, слідуючи новоспеченої традиції Жадько, у будь якій формі проявляти свою «турботу» про людей, виникає питання: чому вчора, у Міжнародний день світлофора, наша мер не стояла на розі вулиць Лермонтова та Промислової й люб’язно не пропонувала водіям дотримуватися сигналу цього дорожнього приладу? Це було б гарним піаром, адже таку увагу до водіїв та правил дорожнього руху наш народ запам’ятав би надовго.
В зв’язку з тим, що найбільш значущі державні свята Жадько, як правило, ігнорує, тобто не з’являється на мітингах тощо, можна очікувати від неї ініціативу й безпосередню участь в інших святах. Наприклад, 11 серпня відмічатиметься День будівельника. Було б цікаво побачити нашого мера у робі серед будівельників, які закінчують ремонт будівлі колишнього неврологічного відділення, або її на ремонті школи №9. Уявіть собі Жадько, яка власноруч весело й під музику подає робітникам цеглу чи вимішує бетон. Мухіни все це знімають. Свято вдалося!
В цей самий день, 11 серпня, буде відмічатися День працівників ветеринарної медицини. Після будівельних робіт наша мер, напевно, кинеться лікувати хворих домашніх тварин та побудує притулок для бездомних. Усі запрошені будуть розчулено дивитися на цього Айболіта, а Мухіни зніматимуть все це для історії…
19 серпня, у День бджоляра, вона у Love-парку має роздавати мед. Працівники освіти, як бджоли, знову щось за її вказівками будуть робити, замість того, щоб спокійно догулювати свої відпустки та готуватися до нового навчального року.
31 серпня буде зразу два свята – День авіації України та День далекобійника. Є надія, що саме у цей день наша мер може улетить чи далеко поїде від нас з вами. Адже треба бути послідовною – святкувати так святкувати.

One thought on “Одними святами ситий не будеш…

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s