Турнір зі станової тяги пам’яті О.І. Кравченко…

safe_image.phpНа минулих вихідних у Дніпрі проходив відкритий турнір з пауерліфтингу (станова тяга) присвячений пам’яті Олега Кравченка. Чемпіонкою турніру у ваговій категорії до 63 кг. стала вихованка спортивного клубу «Гірник» Анна Четверикова. Також Анна стала абсолютною чемпіонкою змагань серед усіх жінок і була нагороджена кубком, грамотою та цінними подарунками, які необхідні для спортсмена. Тетяна Рагуліна стала володаркою бронзової винагороди у кат. до 72 кг. Серед чоловіків Руслан Дмуховський завоював срібло у кат. до 66 кг.

587a73_f5768f9ada0f438e91591d0f48f18605~mv2_d_3024_4032_s_4_2

Джерело: InfoMGOK