“Сітка” підкупу виборців по-марганецькі…

1_600
Фото з інтернету
Доброго ранку друзі!
Протягом майже чотирьох років Stop корупція викривала корупцію і міського голови, і депутатів, і членів виконавчого комітету міської ради та й звісно всіх посадових осіб різних рангів та правоохоронних органів. Про це ми постійно інформували містян з сайту Марганецкий очевидец, у соціальних мережах та на каналах телебачення 5 канал, Інтер, ICTV, до нас звернулись сотні Марганчан, за допомогою на всіх зустрічах містяни були занепокоєні ситуацією в Марганці щодо корупції хабарництвом та безладом.

Після розмови всі, як один казали, що за Жадько не голосували… тоді задається логічне питання як?! Ми почали збирати інформацію по крупицям, як могли чесні та прозорі вибори перетворитися на корупційний фарс? І ось, що можна сказати. стало саме те, що планує і сьогодні зробити пані Жадько, а саме банально купити голоси та спробувати перемогти у перегонах на посаду народного депутата України. Сьогодні повним ходом йде завершення формування сітки для підкупу виборців та вдень голосування робити “каруселі” тобто голосування за гроші. Завдяки пограбування міста Жадько і Ко в цій групі буде і типу банд формування або, як їх називають “тітушками” за те, що їм ніхто не забороняє продавати наркотики, катанку та постійні грабунки містян. За інформацією інсайдерів за підкуп будуть відповідати довірені особи Жадько: Петрук, Приймак, Ситнік, Бондаренко та Сметанко. На наш погляд, Жадько вже порушила Законодавство, підкупаючи виборців, використовуючи свій службовий стан, проводячи агітаційні заходи з залученням апаратури та майна громади. Все це робить Жадько задля можливості сховатися за депутатською недоторканістю, а отже спроба уникнення кримінальної відповідальності.
На сьогоднішній день проти Жадько порушено близько 10 кримінальних справ.
МИ ПЕРЕКОНАНІ, ЩО ЖАДЬКО ЦЕ БУДЕ ПЕРШИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА МІСТА МАРГАНЕЦЬ, ЯКИЙ СЯДЕ ЗА ГРАТИ І ЗА НЕЮ ПІДУТЬ ЇЇ ПОМІЧНИКИ, ЯКІ ГРАБУВАЛИ МІСТО.

Нагадаємо, що Жадько, яка до цього виступала за Соціалістичну партію, партію Регіонів, Опоблок, Наш край, Блок Петра Порошенко, після виборів намагалась перейти до Зеленського і ось тепер За життя.
Вона умисно знищила КП Житлове господарство, КП Марганецьтепломережа, КП Фонд комунального майна територіальної громади міста Марганець. Після чого в місті почався сміттєвий колапс, електричний колапс, колапс в ЖКГ, колапс щодо поховань
закриття бібліотеки, клубів Ровесник і Атлант.
Розграбована тепломережа містила в собі набагато більше грошей, ніж пройшло по паперах до міського бюджету. Під виглядом продажу 14 об’єктів – продали ВСЕ майно цілісного майнового комплексу. До бюджету замість 2 млн. надійшло лише 1 млн. 300 тис. грн. А насправді майна продали на десятки мільйонів гривень.
САМА КРИЧУЩА це і привласнення КП Марганецьводоканал, щоб знов таки заробити для себе грошей. У своїй газеті Жадько постійно дуже красиво розповідала про заниження тарифу на воду за умови передачі підприємства у власність міста. І коли це трапилось, Олена Анатоліївна вже й не цікавилась проблемами КП “Марганецьводоканалу” і навіть не намагалась провести аудит діяльності водоканалу для покращення збанкрутілого становища підприємства.
Розчистка річки Томаківка для створення нового пляжу поблизу з кладовищем, куди потрачено більше 40 млн.грн.
Та багато іншого..
Ми переконані що тільки разом ми зможемо зупинити цей безлад.
Це НАШЕ місто і ми разом з ВАМИ зробимо його квітучим але без Жадько і Ко.
Звертаємось до правоохоронних органів порушити кримінальну справу про фальсифікацію та підкуп виборців громадянкою Жадько О.А. бо саме на правоохоронних органах лежить відповідальності щодо проведення чесних та прозорих виборів.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

stopkor.marganets@ukr.net

(066) 634 86 82

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s