На Дніпропетровщині міський голова на останок вирішила привласнити кошти

Браво
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

Міський голова Жадько постійно у своїх відео зверненнях до громади доносить те, що вона будує…) Ось і в грудні місяці був фіктивний звіт мера Марганця де вона звернула увагу на те, що у нас в 2019 році з’явиться європейська будівля ЦНАП за адресою вул. Єдності, 78 (кол. кафе “Браво”)

ЦНАП звіт

Скрін з Офіційного інтернет-порталу Марганецької міської ради — Звіт 2018

І ось що ми бачимо, що те фото, яке знаходиться на сайті виконкому трохи відрізняється від того, що є в реалії. Замість великих вікон,

ЦНАП фото проект

ми бачимо будівлю яку вкрили гіпсокартоном та просто пофарбували у колір дитячої несподіванки.

SAM_0681
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

Ми вирішили розібратися чому ж так сталося. Будівлю ремонтує фірма Авігея з м. Нікополь за бюджетні кошти. Реконструкція нежитлової будівлі під центр надання адмін. послуг по вул. Єдності, 78 м. Марганець, Дніпропетровська область, 3 140 700,00 грн.

Screenshot_2019-07-13 Реконструкція нежитлової будівлі під центр надання адміністративних послуг по вул Єдності, 78 м Марга[...]

Screenshot_2019-07-13 Реконструкція нежитлової будівлі під центр надання адміністративних послуг по вул Єдності, 78 м Марга[...](1)

Джерело скріну: Prozorro

Це саме та фірма, яка зайшла в наше місто разом із заступником мера Жадько – Приймаком.

Саме смішне, що фірма маючи уставного фонду 100 грн.,

64783279_487162072035906_7243812792560517120_n а в місті Марганець заробляє мільйони. Ця організація і світло робить, і кладовищем марганецьким займається, і дорогами, яких немає, і обрізанням дерев, і будівництвом. Так ось, як і завжди у нас заведено, провели цей конкурс тишком-нишком. Умови якого виписані так, як треба своїй фірмі, але Східним офісом Держаудитслужби було проведено моніторинг закупівель, зокрема, Управління капітального будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства та комунального майна Марганецької міської ради. За результатами моніторингу закупівлі позивача, унікальний номер якої UA-2019-01-15-000504-а, відповідачем складено висновок від 12.03.2019 року № 80, у відповідності до якого виявлені порушення п. 4 . 1 ст. 30 Закону України Про публічні закупівлі, а саме тендерна пропозиція ПП АВІГЕЯ СТ не відповідає вимогам тендерної документації, що, в свою чергу, свідчить про правомірність складеного висновку.

DASU 12 3334-1 DASU 12 3334-2

DASU 12 3334-3

Джерело: Доступ до правди

І як ви гадаєте, що зробила міська влада на чолі з Жадько?! Розірвали договір з ПП АВІГЕЯ СТ? Ні… Вони навпаки, почали оскаржувати в судовому порядку дії Східного офісу Держаудитслужби за для затягування процесу, щоб саме СВОЯ фірма освоїла кошти міського бюджету. Жадько і Ко звертали увагу суду, що у разі прийняття судом рішення по відмову у задоволені позову настануть певні юридичні наслідки негативного характеру, а саме – розірвання договору на роботи на об’єкти комунального майна. У результаті розірвання договору по вказаному об’єкту роботи не зможуть бути завершені до 01.07.2019 року, що у свою чергу потягне за собою не отримання місцевою громадою КОМП’ЮТЕРНОЇ ТЕХНІКИ та ІНШОГО КОШТОВНОГО ОБЛАДНАННЯ, тим самим зірве відкриття нового Центру надання адміністративних послуг й унеможливить надання МЕШКАНЦЯМ міста якісних адміністративних послуг. Таким чином, у разі прийняття судом рішення про відмову у задоволені позовних вимог позивача воно ВПЛИНЕ НА ПРАВА ТА ЗАКОННІ ІНТЕРЕСИ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ м. Марганця та таким чином, Марганецька міська рада, як представницький орган, має бути залучена до справи у якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог, на стороні відповідача.

Screenshot_2019-07-13 Єдиний державний реєстр судових рішень

Джерело скріну: Єдиний державний реєстр судових рішень

І ось 4 червня 2019 р. ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД виніс РІШЕННЯ про відмову в задоволені позовної заяви Управління капітального будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства та комунального майна Марганецької міської ради (вул. Єдності, 29А, м. Марганець, 53407, код ЄДРПОУ 40211027) до Східного офісу Державної про визнання протиправним та скасування висновку.

Screenshot_2019-07-13 Єдиний державний реєстр судових рішень(2)

Джерело скріну: Єдиний державний реєстр судових рішень

Запитаєте Ви, чи розірвали вони договір??? НІ!!!

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

stopkor.marganets@ukr.net

(066) 634 86 82

One thought on “На Дніпропетровщині міський голова на останок вирішила привласнити кошти

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s