На Дніпропетровщині міський голова на останок вирішила привласнити кошти

Браво
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

Міський голова Жадько постійно у своїх відео зверненнях до громади доносить те, що вона будує…) Ось і в грудні місяці був фіктивний звіт мера Марганця де вона звернула увагу на те, що у нас в 2019 році з’явиться європейська будівля ЦНАП за адресою вул. Єдності, 78 (кол. кафе “Браво”)

ЦНАП звіт

Скрін з Офіційного інтернет-порталу Марганецької міської ради — Звіт 2018

І ось що ми бачимо, що те фото, яке знаходиться на сайті виконкому трохи відрізняється від того, що є в реалії. Замість великих вікон,

ЦНАП фото проект

ми бачимо будівлю яку вкрили гіпсокартоном та просто пофарбували у колір дитячої несподіванки.

SAM_0681
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

Ми вирішили розібратися чому ж так сталося. Будівлю ремонтує фірма Авігея з м. Нікополь за бюджетні кошти. Реконструкція нежитлової будівлі під центр надання адмін. послуг по вул. Єдності, 78 м. Марганець, Дніпропетровська область, 3 140 700,00 грн.

Screenshot_2019-07-13 Реконструкція нежитлової будівлі під центр надання адміністративних послуг по вул Єдності, 78 м Марга[...]

Screenshot_2019-07-13 Реконструкція нежитлової будівлі під центр надання адміністративних послуг по вул Єдності, 78 м Марга[...](1)

Джерело скріну: Prozorro

Це саме та фірма, яка зайшла в наше місто разом із заступником мера Жадько – Приймаком.

Саме смішне, що фірма маючи уставного фонду 100 грн.,

64783279_487162072035906_7243812792560517120_n а в місті Марганець заробляє мільйони. Ця організація і світло робить, і кладовищем марганецьким займається, і дорогами, яких немає, і обрізанням дерев, і будівництвом. Так ось, як і завжди у нас заведено, провели цей конкурс тишком-нишком. Умови якого виписані так, як треба своїй фірмі, але Східним офісом Держаудитслужби було проведено моніторинг закупівель, зокрема, Управління капітального будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства та комунального майна Марганецької міської ради. За результатами моніторингу закупівлі позивача, унікальний номер якої UA-2019-01-15-000504-а, відповідачем складено висновок від 12.03.2019 року № 80, у відповідності до якого виявлені порушення п. 4 . 1 ст. 30 Закону України Про публічні закупівлі, а саме тендерна пропозиція ПП АВІГЕЯ СТ не відповідає вимогам тендерної документації, що, в свою чергу, свідчить про правомірність складеного висновку.

DASU 12 3334-1 DASU 12 3334-2

DASU 12 3334-3

Джерело: Доступ до правди

І як ви гадаєте, що зробила міська влада на чолі з Жадько?! Розірвали договір з ПП АВІГЕЯ СТ? Ні… Вони навпаки, почали оскаржувати в судовому порядку дії Східного офісу Держаудитслужби за для затягування процесу, щоб саме СВОЯ фірма освоїла кошти міського бюджету. Жадько і Ко звертали увагу суду, що у разі прийняття судом рішення по відмову у задоволені позову настануть певні юридичні наслідки негативного характеру, а саме – розірвання договору на роботи на об’єкти комунального майна. У результаті розірвання договору по вказаному об’єкту роботи не зможуть бути завершені до 01.07.2019 року, що у свою чергу потягне за собою не отримання місцевою громадою КОМП’ЮТЕРНОЇ ТЕХНІКИ та ІНШОГО КОШТОВНОГО ОБЛАДНАННЯ, тим самим зірве відкриття нового Центру надання адміністративних послуг й унеможливить надання МЕШКАНЦЯМ міста якісних адміністративних послуг. Таким чином, у разі прийняття судом рішення про відмову у задоволені позовних вимог позивача воно ВПЛИНЕ НА ПРАВА ТА ЗАКОННІ ІНТЕРЕСИ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ м. Марганця та таким чином, Марганецька міська рада, як представницький орган, має бути залучена до справи у якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог, на стороні відповідача.

Screenshot_2019-07-13 Єдиний державний реєстр судових рішень

Джерело скріну: Єдиний державний реєстр судових рішень

І ось 4 червня 2019 р. ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД виніс РІШЕННЯ про відмову в задоволені позовної заяви Управління капітального будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства та комунального майна Марганецької міської ради (вул. Єдності, 29А, м. Марганець, 53407, код ЄДРПОУ 40211027) до Східного офісу Державної про визнання протиправним та скасування висновку.

Screenshot_2019-07-13 Єдиний державний реєстр судових рішень(2)

Джерело скріну: Єдиний державний реєстр судових рішень

Запитаєте Ви, чи розірвали вони договір??? НІ!!!

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

stopkor.marganets@ukr.net

(066) 634 86 82

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s