Вихід є, головне правильно зробити свій вибір!

Олег Кужман обратился к жителям Марганца.mp4_snapshot_00.01 Місто Марганець, яке зовсім нещодавно було у трояндах перетворилось на смітник. Якщо передивитись історію нашого міста, то ми бачимо, що в ньому було 16 спортивних залів, 2 тенісних корти, 5 стрілецьких тирів, понад 30 волейбольних і 25 баскетбольних майданчиків та три парки. 9263 людини займалися спортом, серед них – рекордсмен світу з кульової стрільби, майстер спорту міжнародного класу В.Ф. Євтушенко, майстер спорту СРСР з стрілецького спорту А.В. Пастернак і В.Т. Наглов. У місті були створені всі умови для навчання і виховання підростаючого покоління. Було висаджено 35 тис. дерев, близько 37 тис. кущів, в т. ч. 7 тис. кущів троянд. Зараз ми позбавлені всього того, що було зроблено нашими пращурами завдяки правлінню одіозного мера Жадько. І це в той час, коли почала діяти децентралізація і кошти залишаються в Марганці, міська влада, яка є головним розсадником корупції тільки і робить, що грабує.  У місті закритий пологовий будинок, неврологічне відділення, бібліотека на Ворошилівці, клуби “Ровесник” та “Атлант”, у місті панує сміттєвий колапс, через те що, знов таки ліквідовано Комунальне підприємство «Житлове господарство» зі штатом 250 працівників, а також розграбована тепломережа. Більшість людей вже не вірить тому, що щось може змінитись на краще, але ми знаємо точно, що вихід є. Прикладом тому є місто Покров, яке теж загнивало до певного моменту, поки його не очолив чоловік-господар, Олександр Шаповал, який завдяки спільній праці з заступником голови Дніпропетровської обласної державної адміністрація Олегом Кужманом, використовуючи на повну міць децентралізацію відновив та прикрасив своє місто.

10 липня ми поспілкувались з безпартійним кандидатом в депутати ВР в 40-му виборчому окрузі, Олегом Кужманом і почули, що ця людина дійсно налаштована боротися й домагатися максимуму для жителів нашого міста.

Ми боролися з корупцією і продовжуємо бо переконані, що лише після перемоги цієї хвороби в місті, а саме коли міський голова та вся її команда понесуть реальну відповідальність та коли прийде справжній господар, тільки тоді Марганець дійсно буде європейським і кожен буде пишатись своєю домівкою!

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s