НЕ ДОЧЕКАЄТЕСЬ!

4 Олена Жадько, міський голова Марганця, збожеволівши від занадто низьких власних рейтингів, та побоюючись відповідальності за кошти, надані від «Опозиційної платформи – За життя», які, напевно, вже всі встигла й витратити, зовсім з’їхала з глузду: на якихось невідомих широтах винайшла «політичного експерта» Романа Василенка, який заявив: «Первый зам. председателя Днепропетровской облгосадминистрации Олег Кужман, крайне похвально отзывается о работе мэра Марганца Елены Жадько».

Журналісти нашого сайту збилися з ніг у пошуках «відомого політексперта» Романа Василенка. Навіть система Google такого політоглядача не знає, натомість видала відомого в Росії економіста Романа Василенка, якому до Жадько, як до Києва рачки. Громадські активісти свідчать: Кужман і Жадько – це як два протилежні полюси. На їх пам’яті ще не було жодної поїздки Кужмана до Марганця, жодної наради, де б Олег Кужман не вилаяв мера Жадько за безлад та антисанітарію у місті.

Чи може місто Марганець бути європейським так само, як Покров?!

Єдиний приїзд Кужмана в Марганець, де він її не ткнув носом в недоліки, це був форум щодо децентралізації в регіоні і це лише тому, що в цей день були присутні поважні особистості, які не заслуговували на негативні емоції під час заходу, але цю незручність вдало використала кишенькова преса для відбілення своєї шефині або як її називають у народі Лєнка Мусорка. Мер Марганця побоюється результатів виборів, тому займається саботування своїх членів ДВК і представників політичної сили “За життя” в роботі дільничних комісій.

Злякавшись високих рейтингів Олега Кужмана та народної довіри до нього, деякі кандидати вдаються до брудних технологій.

Не дочекаєтесь! Олег Кужман – самовисуванець, балотується у народні депутати України по виборчому округу №40,  самостійно, без підтримки партій і олігархів. Його девіз: Мир і розвиток!

Ірина Світла

Джерело: Marganets News

One thought on “НЕ ДОЧЕКАЄТЕСЬ!

  1. Как ты Садыков не старался опорочить Жадько Е а рейтинг показывает что народ проголосует за неё- она этого заслужила.

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s