Чи може місто Марганець бути європейським так само, як Покров?!

DSC_0001 5 липня 2019 року представники Марганецького осередку громадського об’єднання Стопкорупції зустрілись з головою міста Покров Олександром Миколайовичем Шаповалом, щоб дізнатись, як він вирішує проблеми не дивлячись на перешкоди аби був добробут.

Дивлячись на мера Покрова та на ту роботу, яку він зробив, мимоволі починаєш порівнювати все це з нашим містом. Часу та грошей було однаково, підтримка з області була однакова, але результати різні. В Марганці сміттєвий колапс, в Покрові цього ж нема. Хоча підприємство з вивезення сміття одне і теж саме. В Марганці проблеми з електропостачанням – в Покрові цього ж нема, у людей індивідуальне газове опалення, тому і немає необхідності в посиленні потужності електромережі.

Поки Олена Анатоліївна пригнічує культуру та дозвілля, знищуючи один за одним дитячі клуби, бібліотеку, позбавила Марганчан Дня міста, в Покрові ж відкрився новий сучасний кінотеатр. На запитання представникам кінотеатру, чи не хочуть вони відкритись в Марганці, відповідають – хочемо, але не можуть знайти приміщення. Судячи з усього, марганецькій владі клуб “Дніпро” потрібен для інших цілей.

Мер Покрова на відміну від мера Марганця не балотується в народні депутати України і йому не потрібна недоторканість аби втекти від відповідальності за скоєне, так як вирішив побудувати європейське місто і ще залишилось безліч роботи.

3 thoughts on “Чи може місто Марганець бути європейським так само, як Покров?!

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s