Чергова 52-а сесія Марганецької міської ради від 27.06.2019 – алкоголік не буде першим заступником Жадько, а приміщення пологового будинку все ж таки продадуть…

Сесія 27.06.2019 27 червня 2019 року відбулася 52-а чергова сесія Марганецької міської ради. На порядок денний було винесено 73 проектів рішень, з них було знято 7 проектів, тому на розгляд депутатам було запропоновано всього 67 проектів рішень. Після того, як ми розпочали викривати корумповані рішення, вона постійно йде у відрядження, та контролює хід виконання цих проектів зі свого телефону. А під вечір, коли у  місті був випускний мер з’явилась на площі, мабуть вона вже почала свою особисту агітацію щодо виборів у Верховну Раду 21 липня 2019 року.

На початку сесії начальник Марганецького відділення поліції Дмитрієв Дмитро Олександрович відзвітував про результати діяльності відділення за І півріччя 2019 року.

Через майже 13 хвилин від початку засідання Марганецької міської ради, з’явився він – головний герой дня – Швець Андрій Сергійович (у простолюдді Валерій Петрович), який зайшов до зали, як до себе додому. Адже у той день головними темами сесії були: Про затвердження структури, штатного розпису апарату міської ради та її виконавчих органів на 2019 рік, а саме введення посади першого заступника міського голови.

Читайте також: На Дніпропетровщині, алкоголік може стати заступником голови міста Марганець…

За це питання проголосували лише 17 депутатів, 5 утрималися і 2 проти, тому воно не було прийняте. Після такого голосування деякі морально недорозвинені вже облаяли і облили брудом у себе на сторінці у Фейсбук тих, хто не підтримує їхню господарку. До речі почитайте коментарі під цією публікацією досить такі цікаві і дають зрозуміти багато щодо цього рішення.

Screenshot_2019-06-29 (3) Мухина Алена

Інший проект, за який ми писали раніше – Про включення об’єкту міської комунальної власності до переліку об’єктів, що підлягають приватизації, а саме питання щодо приватизації міського пологового будинку. За його проголосувало 18 – за (Аксьонов Г.А.; Бобух О.І.; Ваданов В.О.; Вітько А.В.; Влад І.І.; Гугля О.М.; Долгорук В.В.; Євдокименко Є.В.; Кодратович В.М.; Кропивна О.М.; Матвєєва Я.В.; Міняйло І.І.; Рядінський О.В.; Ситник А.Я; Сметанко В.Л.; Харіна А.С.; Хлебніков Д.В.; Швець А.С.), проти – 1, утрималися – 2, тому рішення було прийняте більшістю голосів. Тобто у місті Марганець, комунальне майно у вигляді пологового відділення зникне. На думку Марганчан Олені Анатоліївні дуже потрібно гроші на передвиборчу компанію. Жадько мріє, що після виборів вона зможе сховатись за депутатською недоторканістю, але ми впевнені, що у найближчому майбутньому за свої злочини, мер Марганця буде сидіти не в Києві, а в буцегарні.

Пропонуємо Вашій увазі переглянути основну частину без коментарів того, що було в великому залі Марганецького виконкому та зробити свої висновки…

Ми звертаємось до Прокуратури Дніпропетровської області щодо перевірки продажу комунального майна, а саме приміщення колишнього пологового будинку.

P.S. Пропонуємо Жадько написати заяву із зізнанням, поки не пізно…

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

stopkor.marganets@ukr.net

(066) 634 86 82

One thought on “Чергова 52-а сесія Марганецької міської ради від 27.06.2019 – алкоголік не буде першим заступником Жадько, а приміщення пологового будинку все ж таки продадуть…

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s