З поверненням у матріцу, Олена Анатоліївна…

Жадько За понеділок сталось справжнє диво. Думка багатьох містян була почута і мер Марганця, після двох років тиші у соц. мережах, реанімувала свою офіційну сторінку у Facebook. За весь день поки вона сиділа на роботі, вона замінила фото на шапці та зробила аж дев’ять публікацій. І як ви бачити, тут фігурує Наталія Королевська від партії “За життя”.

Screenshot_2019-06-24 (5) Olena Zhadko

Ні, ми звичайно не здивовані, адже вона попереджала всіх після виборів, що обов’язково перейде до більш цікавого варіанту, якщо випаде можливість і здається воно так і сталось.

Але Марганчани, чекали ні на піар у період парламентських виборів 2019 року з боку Жадько, а на зворотній зв’язок. Так як це роблять мери інших міст. Вони постять свою роботу, цікавляться дукою громадян, сперечаються з користувачами онлайн, навіть лаються через інтернет простір, банять один одного – ось це є цифрове спілкування, завдяки якому люди стають ближчими через відстань. А ми бачимо лише те, що головний стимул для Олени Анатоліївни з’явитись в інтернеті стали не люди, а “нова” політична сила до якої перекинулася колишня директорка школи…

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

stopkor.marganets@ukr.net

(066) 634 86 82

One thought on “З поверненням у матріцу, Олена Анатоліївна…

  1. Стоп фейк, або Брудні технології в дії
    Про Олену Жадько доводилося читати багато маячні, але остання не залишає сумнівів щодо відсутності здорового глузду в її авторів. Цю сторінку Жадько ніколи не створювала й жодного стосунку до неї не має. Складається враження, що створив її сам автор матеріалу й за першої ліпшої нагоди використав у бридких махінаціях.
    Не заперечую, Олена Анатоліївна інколи цікавилася життям Фейсбукспільноти, але робила це через іншу сторінку. Невже хтось вважає, що міський голова настільки нерозумна, щоб публічно захоплюватися життям людини, яка вже декілька років відсутня на публічній політичній арені? Чи хтось вважає, що міський голова, робочий день якого розписаний по хвилинах, може так бездарно марнувати час? Або хтось гадає, що Жадько настільки безграмотна, що меже зробити помилку в назві міста й не помічати цього роками?
    Не дозволяйте себе одурити дешевими трюками! Пам’ятайте, адекватні журналісти завжди перевіряють факти! Обережно, фейк!

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s