Нові-старі обличчя в Зе!команді на Дніпропетровщині…

Screenshot_2019-06-22 Центральна виборча комісія України - WWW відображення ІАС Вибори народних депутатів України 2019 Щойно дізнались з офіційної сторінки народного депутата України Валентина Дідича про кандидата від “Слуги народу” по одномандатному виборчому округу №40, що на Дніпропетровщині. Screenshot_2019-06-22 (20) Сергій Соловей - Отже, уже офіційно 40 округ, Січеславська

Незрозуміло, лише він слуга-чи порохобот?

truhin Як повідомляє рух “Чесно” Олександр Трухін також не вказав у своїй декларації доходів за минулий рік, лише готівкові кошти в розмірі 874 578 грн. Хоча він володіє фермерським господарством. Сам депутат стверджує, що він обіймає неоплачувану посаду голови наглядової ради ПАТ “Полтаварибгосп”. Ця ж інформація зазначена і в декларації. Минулого року Олександр Трухін отримав позику від сільськогосподарського виробничого кооперативу “Андріївський”, який очолює батько депутата Микола Трухін. На що витратив понад 17 млн грн. кредиту, журналістам “Чесно” не зізнався. З соцмереж, також відомо, що сам Олександр Трухін входить до десяти найбагатших депутатів облради, володіє 7 земельними ділянками.

65002950_417626468855872_6121631648791396352_n

Читайте також: Трухін Олександр Миколайович

Це розслідування не Марганецького осередку ГО «Стоп Корупції», ми будемо окремо проводити своє розслідування, яке буде опубліковано для марганчан і не тільки. Також у нас є кілька питань до керівництва партії “Слуга народа”, як саме з’явилась ця кандидатура, та хто прийняв рішення, щоб він балотувався від цієї політичної сили, бо новобраний президент України В.О. Зеленський та керівництво партії постійно наголошували, що будуть нові обличчя, які не були раніше в політиці та як взагалі вони відносяться до того, що він балотується ві Зе!команди та продовжує бути депутатом фракції БПП.

2 thoughts on “Нові-старі обличчя в Зе!команді на Дніпропетровщині…

 1. Я жителька Дніпропетровської області. Днями, повертаючись додому з відрядження в автобусі, я розговорилась зі своїм супутником. Він виявився мешканцем одного із сіл Хорольського району Полтавської області. Зрозуміло, що передвиборчий процес зараз так чи інакше стосується кожного нашого громадянина, і розмова, звичайно ж, зайшла про вибори. І ось що я хотіла б вам розповісти.
  Кандидатів у моєму виборчому окрузі № 40 аж цілих 14, і кого вибрати – питання. Йдуть розмови про амбіційного, молодого, енергійного й успішного підприємця Олександра Трухіна він партії нового президента «Слуга народу». Зараз він париться по усьому округу, але люди чомусь не дуже від нього у захваті, пошкоджують його агітацію, не сприймають його російську мову спілкування. Та просто вірять йому як члену команди Зеленського. Він наш земляк, проте є депутатом Полтавської обласної ради чомусь. Мені було цікаво, чому саме так, і ось саме мій попутник оповідав мені дещо цікаве. Бо, повірте, найцінніша інформація та, що озвучена живими незаангажованими простими людьми, які дійсно на собі випробували «успішне підприємництво» обранця.
  Пан Трухін ще у 2013 році очолив сільськогосподарський виробничий кооператив «Андріївський» у Хорольському районі Полтавської області. На той час близько 300 робітників мали роботу, бо необхідно було окрім земель, ще вирощувати доволі велику кількість корів та свиней (близько 3500 голів). Станом на сьогодні господарство майже не має ВРХ, її кількість зменшена більш ніж у 10 разів, а робітників, яких залишилось зовсім небагато, уже попередили про майбутнє звільнення. Він займається лише рослинництвом. Земля – це живі гроші. А люди – лише інструмент для збагачення, яких можна легко замінити технікою.
  У 2015 році, коли його обрали депутатом до обласної ради (засідання якої він ігнорує вже не перший рік і є кандидатом топ-5 на «виліт» за прогули), і став членом фракції Політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», він оформив у довготривалу оренду велику кількість земельних ділянок (близько 300 га) у тій же Андріївці, заплативши селянам досить великі суми, але люди не здогадуються, що потрапили в кабалу, бо за оренду землі вони платитимуть вічно. Також у цьому році він узяв в оренду ПАТ «Полтаварибгосп» у селі Бугаївка Глобинського району, головою спостережної ради якого він зараз є. І вже протягом 2016 року, діючи незаконно та в особистих інтересах, самовільно зайняв земельні ділянки із земель водного фонду державної власності (начебто для рибогосподарських потреб), що розташовані на територіях Пронозівської, Святилівської та Бугаївської сільських рад Глобинського району Полтавської області, загальною площею близько 6 тисяч гектар й без дозвільних документів вирощував зернові, що причинило матеріальної шкоди на суму близько 3 мільйонів гривень. Цей факт виявила Державна екологічна інспекція у Полтавській області, і справу передали до суду, але ж… віз і нині там, бо тепер він депутат, а хоче стати ще й недоторканим, щоб і надалі деребанити землю, укріплювати свої статки, прикриваючись новою владою, і вибачаючись за те, що «помилився» у Порошенкові. Та чи місце такій людині поруч із Зеленським? До речі, за неперевіреними фактами, під час Майдану він разом іще з одним із депутатів Полтавщини, організовували та проплачували автобуси з антимайданівцями. На щастя, їх повернули, і це врятувало репутацію.
  Цей ГОРЕ-кандидат, дійсно є ТУРИСТОМ, бо саме так написали на його банерах. Адже, він не лише мандрує з партії у партію, з області в область, а й від добропорядності до більшої влади, грошей та суцільного обману своїх же земляків, українців, які вірять новому президенту і його команді. Та таким кандидатам не місце у великій політиці.
  Хочеться попередити своїх земляків, щоб вони ретельніше обирали майбутнього депутата, бо полтавці уже обдурені, обкрадені, і чудово знають, хто такий Трухін, і ніяк би не побажали його нам, виборцям 40 округу.
  Ось я й задумалась про те, чи проходять хоч якусь перевірку люди, які йдуть до команди «Зе», бо навіть на теренах інтернету пересічний громадянин може віднайти багато цікавого про майбутніх «слуг народу». І хотілось, щоб наше життя стало дійсно кращим, новим, а не з обличчями перефарбованих кандидатів, які повинні нести відповідальність за скоєні вчинки, а не отримувати перемогу і квиток ще до більшого збагачення.

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s