ОЛЕГ КУЖМАН: ДОБРО І МИР. 16 червня в Україні відзначають День медика і свято Трійці.

IMG_2719 Олег Кужман звернувся до всіх 60 тисяч працівників медичних закладів області: «Щодня ви рятуєте життя і повертаєте здоров’я. Вселяєте надію і віру. Щиро дякую за вашу відданість професії».
В області оновлюється інфраструктура медичних закладів. Важливо, що стають сучасними не лише лікарні у Дніпрі, продовжується будівництво і реконструкція центрів первинної медичної допомоги у сільській місцевості, наразі це 30 амбулаторій.
Олег Кужман також привітав земляків зі святом Трійці:
«Цей день особливо шанували наші діди-прадіди. Дбайливі жіночі руки берегинь прикрашали зеленню і квітами оселі. Перейняли ці традиції й ми. Свято прекрасне, як саме життя. Торжествує, розквітає природа – а разом з нею наші сподівання на мир, людяність, добро і любов. Саме ці ідеали ми повинні утверджувати щодня і бути їм вірними, якими б складними не були виклики сьогодення. Якщо кожен з нас буде робити добрі справи, світ неодмінно зміниться на краще. За церковними канонами Трійця – торжество Святого Духа. Духовного відродження потребує наша Україна. І всі ми прагнемо об’єднатися заради кращого життя, заради щасливого майбутнього наших дітей. Нехай Свята Трійця принесе кожному світло душі, натхнення, віру в торжество справедливості!».

Ірина Світла

One thought on “ОЛЕГ КУЖМАН: ДОБРО І МИР. 16 червня в Україні відзначають День медика і свято Трійці.

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s