ОЛЕГ КУЖМАН: ПОРОЗУМІННЯ І СПІВПРАЦЯ

_MG_3837 Делегація політичних радників посольств країн-членів ЄС в Україні прибула на Дніпропетровщину з метою ознайомлення з динамікою розвитку регіону. Представники дипломатичної місії відвідали ВО «Південний машинобудівний завод ім. Макарова», КБ «Південне», музей «Громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО». Представники посольств країн-членів Євросоюзу в Україні, Консультативної Місії ЄС в Україні зустрілися з виконуючим обов’язки голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олегом Кужманом. Відбувся відкритий діалог щодо співпраці регіону з європейськими партнерами.

Олег Кужман  подякував за постійну підтримку ЄС в економічній та гуманітарній сферах, впровадженні реформи  децентралізації, залученні інвестицій та розбудові соціальної інфраструктури.

Гості виявили зацікавленість у продовженні подальшої співпраці і поцікавились, зокрема, політичною ситуацією в регіоні напередодні позачергових парламентських виборів.

«Наше завдання полягає в тому, щоб  вибори до Верховної Ради відбулися демократично, за європейськими стандартами, як і вибори Президента України», – зазначив Олег Кужман.

Ірина Світла

One thought on “ОЛЕГ КУЖМАН: ПОРОЗУМІННЯ І СПІВПРАЦЯ

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s