ОЛЕГ КУЖМАН: ДІТИ І СТАРШЕ ПОКОЛІННЯ НАЙБІЛЬШЕ ПОТРЕБУЮТЬ НАШОЇ УВАГИ І ДОПОМОГИ

Solone_gerb Виконуючий обов’язки голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олег Кужман свій робочий день розпочав у Солоному. Цікавився у людей, що необхідно вирішити в першу чергу для подальшого розвитку району і покращення життя його мешканців. На місцевому ринку приємно вразило те, що тут найнижча в області плата за право торгувати. Тому і ціни не зашкалюють. Під час відвертого спілкування найчастіше звучала болісна тема надто низьких пенсій. Тож люди великі надії покладають на новий парламент, новообрані депутати якого звернуть у вагу на пенсіонерів. Солонянці помічають і зроблене: люди дякували за нову школу, за ті дороги, які вже відремонтовано, навіть запропонували створити при районній лікарні невеличке відділення для людей похилого віку, за якими нікому доглядати.

_MG_2198

Олег Кужман оглянув хід будівництва групового будинку для дітей -сиріт. Тут будуть жити ті, хто лишився без батьківської опіки. У них буде справжній сучасний дім. Комфортні кімнати відпочинку, ігрові, велика зала, кухня. Мешканці сусіднього багатоповерхового будинку, підійшовши до Олега Миколайовича запевнили, що теж допомагатимуть діткам, приноситимуть смаколики. Незабаром тут оселяться десять дітей, для яких виділено десять працівників. Малеча навчатиметься у новій опорній школі.

_MG_2353

«Таке щире спілкування з місцевими мешканцями – для мене унікальний шанс не лише відчути настрої людей, а з першоджерел дізнатися проблеми сьогодення і порадитися з мешканцями про шляхи їх вирішення» – зазначив Олег Кужман.

Ірина Світла

One thought on “ОЛЕГ КУЖМАН: ДІТИ І СТАРШЕ ПОКОЛІННЯ НАЙБІЛЬШЕ ПОТРЕБУЮТЬ НАШОЇ УВАГИ І ДОПОМОГИ

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s