Позачергова 51-а сесія марганецької міської ради або як голосували за погашення боргу водоканалу

Сессия 04.06.2019.avi_snapshot_21.52Сьогодні, 04 червня 2019 року відбулась 51 позачергова сесія марганецької міської ради. Приводом для цього стало розпорядження в.о. голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олега Кужмана марганецькому голові О. Жадько провести позачергову сесію міськради, на якій повинні були розглянути питання про виділення коштів Марганецводоканалу для погашення заборгованості по електроенергії, аби уникнути відключення електрики.

На порядок денний було винесено два питання, які звісно ж викликали гучне обговорення з боку депутатів. Погашати великий борг з міського бюджету дійсно важливе рішення для Марганця, але позбавити 75 тисяч людей питної води, аби не платити – теж не вихід.

Як ми бачимо з відео, обурення викликало саме те, що міський голова О. Жадько знов збрехала заявивши на попередній сесії від 25.04.2019 року, що борги Марганецьводоканалу буде сплачувати Дніпрооблрада, а насправді вийшло, як завжди. Жадько збрехала, аби підприємство перейшло у місто і на цьому заробити собі грошей. Вона постійно наголошувала на якомусь невідомому меморандумі та на якомусь листі, який ніхто не бачив та не чув. “Це мабуть якісь документи”, які написані на аркушах туалетного паперу, які підписані нею та її командою-окупантів тільки в їм відому місті, адже в жодному офіційному ЗМІ цих документів опубліковано не було. Ми розуміємо, що першочергове завдання для місцевої ради після прийняття водоканалу до комунальної власності міста, було невідкладне створення комісії марганецької міської ради з залученням спеціалістів з перевірки фінансової діяльності підприємства, але до цього часу у Жадько як завжди лише “бла-бла-бла” і жодного сприяння розслідування кримінальних справ порушених Марганецьким стопкором.

Читайте також: На Дніпропетровщині в м.Марганець високопосадовці планують розікрасти стратегічне підприємство…

До речі Марганецький осередок ГО “Стоп корупції” постійно, протягом декілька років, попереджав та намагався звернути увагу міської влади на проблеми підприємства, а саме на марнотратство керівництва, аби не допустити колапсу. В підсумку все місто має такий великий борг, у розмірі 51 млн. грн.

Читайте також: «НОВЕ ЖИТТЯ» Марганецького водоканалу від «крізіс-менеджера» Петровенко.

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» буде і надалі спостерігати за розвитком подій та інформувати містян.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

stopkor.marganets@ukr.net

(066) 634 86 82

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s