ОЛЕГ КУЖМАН: ОНОВЛЮЄМО БОЖЕДАРІВКУ

112 Виконуючий обов’язки голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олег Кужман привітав учнів Божедарівської опорної школи з останнім дзвоником. Школа, де панує добро стає сучасною для 440 учнів Божедарівки та ще кількох сіл  громади. Олег Кужман також ознайомився з ходом реконструкції. Нове вбрання заклад приміряє вперше з моменту відкриття. На повне перезавантаження школи чекають не лише учні, батьки і вчителі, а всі мешканці селища. «Наші діти варті того, щоб здобувати освіту в найкращих умовах. На Дніпропетровщині перезавантажуємо школи, які десятиліттями не бачили ремонту. Робимо старі заклади сучасними, комфортними та яскравими. Реальний  приклад – Божедарівська опорна школа», – відзначив перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Олег Кужман. Школа – вже з новою покрівлею та металопластиковими вікнами. Замінили й систему каналізації та водовідведення. У  класах установили інтерактивні дошки, обладнали лінгафонний кабінет. DSC_1441

Олег Кужман також відвідав родину одного з найпочеснішого мешканця Божедарівки, учасника війни Григорія Євменовича Степаненка. Незважаючи на свій поважний вік, фронтовик веде активний спосіб життя: водить авто, дає лад на городі і обійсті, готується  до свого 98-річчя. Війну пройшов зв’язківцем від першого до останнього дня. Має бойові ордени, зокрема, орден Слави – за оборону Криму.

«Такі люди – гордість нашої рідної Дніпропетровщини і приклад для молодого покоління», – сказав Олег Кужман.

DSC_1463

Олег Миколайович також оглянув хід будівництва амбулаторії. Ще два місяці тому тут були лише металеві конструкції, нині ж розпочали внутрішнє оздоблення. Головне, що для сімейних лікарів одночасно облаштовують при амбулаторії і житло.

Олег Кужман також повідомив мешканцям Божедарівської ОТГ про те, що продовжується ремонт доріг. Зокрема, у с.Болтишка. До кінця червня будуть оновлені вул. Садова, вул. Гагаріна, пров. Шевченка.

Ірина Світла

One thought on “ОЛЕГ КУЖМАН: ОНОВЛЮЄМО БОЖЕДАРІВКУ

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s