В Марганці один з головних перевізників надав відповідь…

email.jpg

На нашу електронну пошту: stopkor.marganets@ukr.net надійшов лист з проханням опублікувати наступну інформацію щодо перевезень пасажирів в місті Марганець.

ТОВ ”Транспортна компанія ”АВТОГРАД” (надалі за текстом та в ході обговорення усіх питань – Компанія або ”АВТОГРАД”) просить вибачення за тривале мовчання. Шановні марганчане, вибачте! Прийшов час відповідати на Ваші питання.

Компанія закликає кожного небайдужого марганчанина до відвертої розмови. Розмова буде жорсткою, критичною, а подекуди й образливою. Разом із тим, Компанія більше не може залишатися і надалі осторонь публічності. Марганчани повинні знати, що відбувається насправді. Компанія повідомить лише фати й обставини, де вона була безпосереднім учасником подій, а Ви самостійно дасте їм свою оцінку й висновки.

Коротка характеристика стосовно Компанії.     

Створено та зареєстровано – 20.11.2013 року. Отримано Ліцензію із дозволеним видом робіт перевезення пасажирів автобусами – 25.12.2013 року, Строк дії якої необмежений. До складу Компанії входять: персонал автомобільного транспорту – 40 осіб та автомобільні перевізники – 12 осіб. Договори щодо перевезення пасажирів укладено Виконкомом Марганецької міськради – основний строк до грудня 2020 року.

Коротка характеристика щодо стану перевезення пасажирів.  

До 01.11.2018 року Виконком Марганецької міськради не визнавав договори щодо перевезення пасажирів. Позиція Виконкому була такою, що договорів немає.

З 01.11.2018 року Виконком Марганецької міськради продовжив договори         щодо перевезення пасажирів терміном на п’ять років. Тепер строк до грудня 2025 року.

Усі судові спори (десятки справ) були вирішені на користь Компанії.

До цього моменту Компанія ніколи й нікого не уповноважувала коментувати питання пасажирських перевезень у м. Марганець.

Уповноважений представник Компанії, який відповідатиме на запитання громади – ПОСТАВЕЦЬ Олександр Олексійович – правозахисник, адвокат.

УВАГА!!! Для спілкування до 26.01.2019 року використовуватиметься Facebook Сторінка Dupliy Ivan (відповідає ПОСТАВЕЦЬ Олександр Олексійович) через Загальнодоступну групу #НЕБАЙДУЖІ | МАРГАНЕЦЬ. [!!!]

 ТУТ ПРАВДА ЩОДО СТАНУ ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ!!!

 З повагою,

 Колектив ТОВ ”Транспортна компанія ”АВТОГРАД”,

(персонал автомобільного транспорту – 40 осіб

та автомобільні перевізники – 12 осіб)

Шановні небайдужі Марганчани!

Є ідея!

Провладними ЗМІ анонсується проведення 01.03.2019 р. у м. Марганець децентралізаційного фестивалю у форматі: форум ”Жіноче обличчя децентралізації”.

Всі ми з вами знаємо, яке це ”обличчя”! Достатньо лише пройтися по стрічці в соціальних мережах груп нашого міста.

Пропонується до уваги спільнот соціальних мереж наступна ідея. Організувати Акт громадянської непокори в форматі: Громадські слухання на тему ”Висловлення недовіри та дострокове припинення повноважень Марганецького міського голови ЖАДЬКО О.А.”. Дата, час та місце: ті ж, що й форум ”Жіноче обличчя децентралізації”.

Запрошую до обговорення організації Акту громадянської непокори!

ТОВ ”Транспортна компанія ”АВТОГРАД” додатково офіційно інформує!

На офіційному інтернет-порталі Марганецької міської влади розміщено новину від сьогоднішнього дня під назвою: Пільгові перевезення в Марганці: загострення проблеми (див. Пільгові перевезення в Марганці: загострення проблеми).

Місцева влада нічим не здивувала. Вчергове – порція мерзенної брехні. На перших секундах відео коментують не пересічні пасажири, а члени сімей працівників депутата Марганецької міськради В. СМЕТАНКО.

27 травня 2019 року о 14-00 годині під головуванням О. ЖАДЬКО в приміщенні Марганецького виконкому відбулось робоче засідання щодо з’ясування реального стану запровадження автоматизованих систем Марганецького автомобільного транспорту (АСМАТ) або скорочено – електронного квитка (е-квитка), за участю групи автомобільних перевізників ТОВ ”Транспортна компанія ”АВТОГРАД” (і про це, як бачите, жодної новини не має). Також, слід зазначити, що в цей же день у період із 11-00 до 14-00 годин депутат Марганецької міськради В. СМЕТАНКО безустанно штурмував О. ЖАДЬКО, лише захищаючи свої особисті бізнес-інтереси в сфері перевезення пасажирів на автобусах (і про це, теж, жодної новини не має).

Чим займався депутат Марганецької міськради В. СМЕТАНКО, безустанно штурмуючи О. ЖАДЬКО, див.

На Дніпропетровщині міський голова змушує людей порушувати закон України

також див.

Коли вже влада Марганця буде працювати в правовому полі, а не підтримувати бізнес-інтереси кишенькових депутатів?

Автомобільні перевізники ТОВ ”Транспортна компанія ”АВТОГРАД” ініціювали запровадження е-квитка, розробивши проекти  документів – Концепції та Програми та передавши їх на розгляд О. ЖАДЬКО (див. https://drive.google.com/drive/folders/1jHmewy3Oq7MldIh5Bzsu2em53ef19vsp?usp=sharing).

Головна перевага е-квитка для пасажира – це можливість затвердження такої тарифної політики, при якій буде враховано соціальне становище кожного пасажира окремо, і кожен цей пасажир зможе оплатити свою поїздку за тим тарифом, який буде посильним для його доходів, але будь-яким автобусом у зручний саме для пасажира час, а не для перевізника. Тобто, пасажиру не потрібно буде чекати за графіком автобусу одного конкретного перевізника і підлаштовуватися під нього, як у нашому випадку під депутата Марганецької міськради В. СМЕТАНКО. Разом із тим, кошти місцевого бюджету будуть зараховуватися пасажиру на е-квиток і перераховуватися перевізнику лише в разі здійснення ним реальної поїздки. А зараз? Депутат Марганецької міськради В. СМЕТАНКО не здійснює перевезень, а кошти з бюджету отримує щомісячно.

На сьогодні, е-квиток готовий до початку тестування на автобусах. Автомобільні перевізники групи ТОВ ”Транспортна компанія ”АВТОГРАД” виконали свої зобов’язання. Проте, міська влада нічого не зробила. Весь цей час міська влада бездіяла, а тепер взагалі має намір протидіяти запровадженню е-квитка. Міська влада своїх зобов’язань не виконала, й наразі не має дійсного наміру виконувати їх у подальшому.

Міський владі е-квиток виявився не зручним, бо унеможливлює крадіжку коштів місцевого бюджету. Депутат Марганецької міськради В. СМЕТАНКО освоїв бюджетні потоки для міської влади і стара система не бажає припинити грабувати людей. Міська влада лише маніпулює та використовує людей у своїх корупційних схемах. Чому робимо такий висновок? Бо заяви інших автомобільних перевізників групи ТОВ ”Транспортна компанія ”АВТОГРАД” про призначення їх для здійснення соціальних перевезень пасажирів на автобусах навіть не розглядаються Марганецьким виконкомом (див. https: //drive.google.com/drive/folders/1HT3KAle_osBaSxghtCwhKBmA3bfzK5m5?usp=sharing).

Позиція ТОВ ”Транспортна компанія ”АВТОГРАД”:

– залишити монетизацію пільг на проїзд, так як воно є. Вибір щодо переходу на використання е-квитка повинен робити пільговий пасажир, а не міська влада. Ввести е-квиток для тих категорій, що не були монетизовані міською владою до цього часу;

– залишити соціальний проїзд по 2 грн. по маршрутам Кільцевий А, Б;                         але з негайним введенням е-квитка;

– залишити соціальний проїзд по 3 грн. 50 коп. по маршрутам Кільцеві А, Б;              але з негайним введенням е-квитка;

– запровадити соціальний проїзд по 3 грн. 50 коп. по маршруту Миколаївка;               по 5 грн. по маршруту Городище 1А, 1Б; але з негайним введенням е-квитка.

Ось яка позиція була на нараді. Міська влада все перекрутила й знову бреше. Вона захищає свої корупційні схеми й продовжує красти в марганчан їх кошти.

Міська влада й надалі продовжує тримати марганчан за дурнів!

Представник

ТОВ ”Транспортна компанія ”АВТОГРАД”,

адвокат Олександр ПОСТАВЕЦЬ

2 thoughts on “В Марганці один з головних перевізників надав відповідь…

  1. НАВІТЬ ПИСАТИ НЕ НАВЧИЛИСЬ : ” ШАНОВНІ МАРГАНЧАНЕ” – ЦЕ НЕПОВАГА ДО КОЖНОГО МЕШКАНЦЯ МІСТА МАРГАНЕЦЬ !!!

  2. ЦІЛКОВИТА БРЕХНЯ ТА МАНІПУЛЯЦІЯ ФАКТІВ ТА ОБСТАВИН НА КОРИСТЬ “ТК АВТОГРАД” , ЗА ДОПОМОГОЮ ЯКОЇ ДАННИЙ ПЕРЕВІЗНИК ХОЧЕ ЗАВОЛОДІТИ МОНОПОЛІЄЮ НА ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ В МІСТІ МАРГАНЕЦЬ ТА ОТРИМУВАТИ КОМПЕНСАЦІЮ ЗА ПІЛЬГОВЕ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ !!!

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s