ОЛЕГ КУЖМАН : ДНІПРОПЕТРОВЩИНА – ЛИТВА. ВІДСТАНЬ СКОРОЧУЄТЬСЯ

DSC_1359Перший заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олег Кужман відкрив міжнародний форум, присвячений литовсько-українському співробітництву та європейському досвіду.
Олег Кужман, зокрема, зазначив: « Вже вдруге ми приймаємо таке поважне представництво. І це не дивно, адже Дніпропетровщина – регіон лідер. Нами виробляється п’ята частина промислової продукції та десять відсотків внутрішньо-валового продукту України. Сьогодні на форумі представлено понад 60 компаній Дніпропетровщини, які зацікавлені у постійному співробітництві. Місцева влада сприятиме розширенню контактів, оскільки успішний бізнес – запорука розвитку економіки».
Олег Кужман подякував віце – міністру економіки й інновацій Литви Катерині Рояка і в її особі народу Литви за безцінну допомогу. Литва завжди підтримувала і підтримує Україну. Наші бійці отримують медичну допомогу, а медики – досвід. Успішно працюють освітні та культурно-мистецькі спільні проекти.
Катерина Рояка, зазначила, що запросила на Дніпропетровщину найкращих представників енергетичної сфери та кампанії, які є лідерами у сфері цифрових технологій. Подібне співробітництво сприятиме розширенню контактів і буде корисним для України на шляху до Європейського Союзу.

2 thoughts on “ОЛЕГ КУЖМАН : ДНІПРОПЕТРОВЩИНА – ЛИТВА. ВІДСТАНЬ СКОРОЧУЄТЬСЯ

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s