Коли вже влада Марганця буде працювати в правовому полі, а не підтримувати бізнес-інтереси кишенькових депутатів?

0_1647d3_fbdf1bbd_orig-width1440-height960-border0-titled0b8d181d0bfd0bed0bbd0bad0bed0bc
Марганецкий очевидец
Депутат Марганецької міської ради Віталій Сметанко разом з перевізником Рубель А.Л. за сприяння міського голови Жадько О. намагаються безпідставно отримувати щомісяця з міського бюджету 67500 грн. За це депутат Сметанко В. на сесіях міської ради підтримує незаконні рішення міського голови.

Законом України «Про автомобільний транспорт» передбачено, що органи місцевого самоврядування формують мережу міських автобусних маршрутів загального користування і здійснюють у межах своїх повноважень контроль за дотриманням законодавства у сфері автомобільного транспорту на відповідній території, запроваджують автоматизовану систему обліку оплати проїзду та встановлюють порядок її функціонування, а також види, форми носіїв, порядок обігу та реєстрації проїзних документів; визначають особу, уповноважену здійснювати справляння плати за транспортні послуги в разі запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду. З метою забезпечення безпеки перевезення містян законодавством передбачено затвердження рішенням органів місцевого самоврядування паспортів маршруту.

Але наша місцева влада на чолі з міським головою О.Жадько, взагалі не керується законами України, якщо справа стосується збагачення коштом громади. Автоперевізник Рубель А. Л. рубель не дотримується встановленого графіку перевезень пасажирів, не в повному обсязі здійснює соціальне та пільгове перевезення, також у нього відсутній паспорт маршруту, який відповідно до ЗУ «Про автомобільний транспорт» повинен затвердити орган місцевого самоврядування, тобто наша влада.

Ми ще пам’ятаємо жахливу трагедію, яка сталась 12 жовтня 2010 року. В автобусі «Еталон», що слідував міським маршрутом № 1 «Поліклініка — Городище» було 52 пасажири (виконував пільгове перевезення). Внаслідок зіткнення з локомотивом 45 осіб загинули, ще 7 були доставлені в міську лікарню Марганця в тяжкому стані. Але трагедія нічому не навчила чинну владу. авария

Чому міська влада здійснює компенсацію за соціальні рейси тільки депутату Сметанко В. та Рубелю А.? Невже мешканці Городища та Максимівки це не наші марганчани? Чому вони повинні сплачувати повну вартість проїзду? З питання щодо соціального перевезення та зменшення вартості проїзду до 5 гривень автоперевізники неодноразово зверталися до діючої місцевої влади, але чомусь це питання взагалі владою не розглядається? А чи не тому, що це питання піднімається не кишеньковими депутатами?

сметана та жудько

На неодноразові звернення начальника управління праці та соціального захисту Хникіної Г. до міського голови Жадько О. щодо надання копії паспортів маршрута, для того, щоб в законному руслі здійснити фінансування, але документи так і не були надані. Скоріше за все тому що їх взагалі наша влада не затверджувала.

Також Хникіна Г. направляла інформацію до міського голови Жадько О. з приводу того, що автоперевізник ТОВ «Експрес- Логістик » керівник Рубель А., заступник Сметанко В. не здійснюють в повному обсязі соціальне перевезення, а кошти вимагає виплачувати в повному обсязі та прохала на черговому виконкомі 22.05.2019 р. провести хронометраж пасажиропотоку для контролю за використанням бюджетних коштів, коштів Громади.

Такі звернення Хникіної Г. взагалі не подобаються ні депутату Сметанку В., ні автоперевізнику Рубелю А., ані міському голові Жадько О.

У зв’язку з цим міський голова О.Жадько в черговий раз 28.05.2019 р. оголосила догану начальнику управління Хникіній Г.

18 квітня 2019 року працівники Нікопольської державної інспекції праці проводили перевірку щодо офіційного працевлаштування водіїв у автоперевізника Рубеля А. та ТОВ «Експресс-Логістик». Під час перевірки декілька автобусів Рубеля А. взагалі з’їхали з маршруту, в одному з автобусів депутат Сметанко В. відібрав мобільний телефон у державного інспектора та повернув його лише після втручання співробітників поліції.

Виникає питання: якщо у автоперевізника Рубеля А. та його компаньйона депутата Сметанка В. все згідно з законом, то чому вони не нададуть підтверджуючі документи, та чому під час перевірки з’їжджають з маршрутів, як це було 24.05.2019 року під час чергової перевірки управлінням Укртрансбезпеки Дніпропетровської області. Про виявлені порушення було направлено інформацію до міського голови Жадько О., але, чи будуть вони усунені.

3 thoughts on “Коли вже влада Марганця буде працювати в правовому полі, а не підтримувати бізнес-інтереси кишенькових депутатів?

  • 100% этой информации не соответствует действительности , так как не приведено ни одного веского доказательства а только лишь 100% враньё с помощью которого хотят настроить людей
   против единственного перевозчика , который РЕАЛЬНО выполняет все требования , касающиеся перевозки социально незащищённых граждан города Марганца и в результате имеет законное право на получение компенсации за выполнение данных перевозок !!!!!
   А ДАННАЯ СТАТЬЯ ИМЕЕТ ВСЕ ПРИЗНАКИ ЗАКАЗНОЙ И НЕ МОЖЕТ ВОСПРИНИМАТЬСЯ В СЕРЬЁЗ ВСЕМИ ГРАЖДАНАМИ ГОРОДА МАРГАНЦА !!!!!
   НЕ ВЕРЬТЕ ЭТОМУ ВРАНЬЮ !!!!

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s