Оскарженню не підлягає: нападників на знімальну групу «СтопКору» в Марганці притягнуть до відповідальності

cropped-stopcor_logo_1000x1000px_150dpi-1Минуло три роки з моменту резонансного рейду «СтопКору» до Марганця. Тоді одіозний місцевий депутат Олександр Бондаренко та його посібник Віталій вчинили напад на журналістів і сподівалися за допомогою кишенькових судів вийти сухими з води. Але Верховний суд нарешті зміг поставити у цьому протистоянні крапку. Докладніше про це – у відеосюжеті Наталії Дігтяр.

Протягом усього часу обидва компаньйони-Бондаренки усіляко намагалися довести свою правоту в судах. І місцева Феміда чомусь справді із закритими очима розглядала, здавалося б, беззаперечні факти. Корумповані суди Дніпропетровщини, місцевий і апеляційний, показали своє справжнє обличчя. Усі в один голос казали: нападник Бондаренко не винен, а розслідування про його товариша-депутата – неправдиве.
Але Верховний суд нарешті прийняв остаточне рішення, оскільки «СтопКор» зміг довести, що представлені факти про сміттєву мафію Марганця беззаперечні. Тому пан Олександр програв справу.

«Фактично з березня 2017 року паном Бондаренком була подана позовна заява про захист честі й гідності та ділової репутації. В свою чергу. дана позовна заява була подана до Марганецького міського суду Дніпропетровської області, вона вмотивована була тим, що в мережі Інтернет у певних відеороликах була розповсюджена нашою компанією негативна недостовірна інформація про позивача, котра нібито порочить його честь, гідність та ділову репутацію саме в розрізі депутатства», – розповідає директор юридичного департаменту ГО «Стоп корупції» Роксолана Арійончик.

Але 22 квітня 2019 року Верховний суд залишив без задоволення дану касаційну скаргу Бондаренка. А обставини атаки на журналістів ще раз має переглянути Апеляційний суд Дніпропетровської області.

«Ми сподіваємося, що винні будуть покарані, адже в першу чергу, якщо не буде вироків по 171 статті, то чиновники-корупціонери будуть відчувати себе безнаказаними, безкарними і напади на журналістів будуть продовжуватися, як це є сьогодні», – наголосила журналіст Лілія Ткачук.

Тому і ми поки не ставимо крапку в цій історії та сподіваємося на справедливе рішення.

Джерело: Інформаційний портал «СтопКор»

One thought on “Оскарженню не підлягає: нападників на знімальну групу «СтопКору» в Марганці притягнуть до відповідальності

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s