ОЛЕГ КУЖМАН: МИ ПРОСТО РОБИМО СВОЮ СПРАВУ

DSC_1230Без пафосу, помпезності та червоних стрічок  перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Олег Кужман, разом із учням і педколективом, вперше після реконструкції відкрили двері оновленої школи №7 у Марганці. Реконструкція розпочалася влітку 2018 року за кошти обласного бюджету. Капітальне оновлення торкнулося кожного куточка навчального закладу.

«Школа, у якій комфортно і цікаво. Це не перша і не остання школа. Наразі за кошти обласного бюджету оновлюємо понад 30 шкіл. У навчальних закладах запроваджуємо сучасні технології, з обов’язковим використанням енергоефективності та креативності», – зазначив перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман. 

Школа №7 – заклад, який має свою історію і традиції. Її  побудували у повоєнні роки. Понад 70 років заклад не мав повноцінного ремонту.

Школа вражає яскравими стінами, сучасною мультимедійною технікою, новими меблями. Тут перекрили дах, замінили опалення та комунікації, утеплили фасад.

Школа стала доступною й для дітей з особливими освітніми потребами. Для них облаштували пандус, на першому поверсі працюватимуть ресурсна кімната й медіатека.

На подвір’ї – новий асфальт. Навколо закладу установили паркан.

За новенькі парти сядуть  300 учнів. Усі вони – мешканці мікрорайону Максимівка. Діти з нетерпінням чекають 1 вересня, щоб прийти у рідну оновлену школу.

До речі,  як зазначив Олег Кужман: «Важливо буде також привести до ладу місцевий парк та освітлення вулиць мікрорайону».

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s