В місті Марганець виникла надзвичайна ситуація!

0_16c2aa_629c3bfd_orig-width968-height648-border0-titledsc_0025
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

Надзвичайна ситуація (НС) — порушення нормальних умов життя і діяльності людей на об’єктах або територіях, спричинене аварією, катастрофою, епідемією, стихійним лихом, епізоотією, епіфіотією, великою пожежею, із застосуванням засобів ураження, що призвели або можуть призвести до людських і матеріальних втрат, а також велике зараження людей і тварин.

Через тривалі опади сталося затоплення підвалів, протікання дахів та вимивання ґрунту на земельних ділянках громадян міста, а також змив здебільшого асфальтного покриття доріг. Напевно тому міським головою Жадько було вирішено скликати невідкладно позачергову сесію 13 травня 2019 р.

Стаття 15. Розпорядження про скликання чергової сесії доводяться до відома депутатів (за телефоном і ЗМІ) і населення міста (через ЗМІ) не пізніше, як за 10 днів до початку пленарного засідання, а у виняткових випадках не пізніше, як за день до його проведення із зазначенням часу скликання, місця проведення та питань, які передбачається внести на розгляд міської ради.

У разі виникнення надзвичайних ситуацій, про скликання такої сесії ради доводиться до відома депутатів не пізніш, як за 3 (три) години до початку сесії, із зазначенням часу скликання, місця проведення та питань (питання), які передбачається внести на розгляд ради. 

Стаття 16. Для вирішення невідкладних питань можуть скликатися позачергові сесії, які скликаються міським головою за своєю ініціативою або за пропозицією постійної комісії ради, виконавчого комітету ради, а також однієї третини депутатів від загального складу ради.

Рішення про скликання пленарного засідання позачергової сесії доводиться до депутатів в порядку і терміни, передбачені в ст. 15 даного Регламенту.

Але з інформації з офіційного сайту Марганецької міської ради ми побачили, що Жадько и Ко зовсім не хвилюють ці наболілі для Марганчан питання! Причиною скликання такої супер швидкої сесії було схвалення тексту звернення депутатів Марганецької міської ради до Верховної Ради України щодо призначення інавгурації новообраного Президента України на 19 травня 2019 р.

Ну що можна сказати – прогин зараховано! Це дійсно «вміння швидко політично зорієнтуватися та перевзутись на льоту» від Жадько та Ко. Мер, яка з 2006 р. встигла побувати і в соціалістичній партії, і в партії регіонів, і в оппоблоці, і в партії наш край, і бути головою передвиборчого штабу кандидата Порошенка – разом зі своєю компанією депутатів, які весь цей час успішно грабували місто та будували собі ларьки, магазини, біг-борди, роздавали землі, захватували транспортні перевезення, брали хабарі та багато іншого – вміло показують, що вчасно продати це не зрадити!

Весь цей вчорашній шабаш показує, що на проблеми містян Жадько та Ко начхати – свої теплі місця дорожче! І все це дуже нагадує події січня 2014 року – тоді теж була дуже схожа сесія…

Ми впевнені, що Марганчани зроблять свої висновки на виборах. ДумайТе за кого віддаєте свій голос!

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

stopkor.marganets@ukr.net

(066) 634 86 82

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s