В Марганці влада вкотре образила містян, назвавши їх свинями…

IMG-20190510-WA0003 Марганчани продовжують активно дискутувати в інтернеті, щодо безладу в місті. Деякі держслужбовці, які до речі не є мешканцями нашого Марганця теж не мовчать, а навпаки, замість того, щоб виконувати свої посадові обов’язки тільки і роблять що ображають людей у себе на сторінках у соц. мережах та перекладають свою відповідальність на інших.

Так нещодавно зам. міського голови А.В. Приймак знов показав свої справжнє обличчя,

39181181424_b3d0021ae8_o
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

назвавши Марганчан свинями, не кажучи вже про те, що він як держслужбовець повинен дотримуватись етики та робити все можливе, що не виникало у людей питань.
Screenshot_2019-05-10 (14) Приймак Андрей

Ті ділянки зі сміттєвими баками, що вони прибрали, обслуговують від 5-ти до 7-ми багатоповерхівок. І це не дивно, що їх не вистачає. А ще ці контейнери повинні мати кришки, щоб нічого не літало після невеликого вітру.

Раніше в Марганці існували таки комунальні підприємства як ЖЕО, ЖКП, ПОЖКХ, Міськомунгосп, Житлове господарство, які мали штат робітників близько 200 людей, і яке дуже добре виконувало свої обов’язки. Згадати для прикладу Компанійця Анатолія Кириловича, який колись працював заступником міського голови у мовах, коли не було децентралізації, грошей було не в такому великому обсязі як зараз, все одно люди справлялись і в місті був лад.
Потім вийшло так, що улюблена чирлідинг-група депутатів з команди Олени Ж. вирішило знищити це комунальне підприємство КП Житлове господарство.

IMG-20190510-WA0007

На сьогоднішній день в НАШОМУ місті Марганець фірма ТОВ “ДНІПРОКОММУНТРАНС” надає послугу з вивозу сміття, але нашу місцеву владу, незважаючи на думку багатьох, все влаштовує і вони постійно лобіюють та захищають. І коли виникають питання з боку містян, щодо сміття, то у них завжди на все є відповідь: то майже всі авто зламались, то містяни кидає сміття, то колеса ріжуть, то їм хтось повинен…, тим самим змушують страждати, а по факту ми бачимо лише наступне, наша міська влада визначила ПОТРІБНУ ФІРМУ, ПОТІМ НАДАЛИ ЇМ КАБІНЕТ В ОРЕНДУ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ПОСТАВИЛИ ЇМ СТІЛ, СТІЛЕЦЬ ТА КОМП’ЮТЕР… Виникає питання: ЧИ КОЖНОМУ ВЛАДА ТАК ДОПОМАГАЄ??? Нагадаємо, як тільки в листопаді Олена Анатоліївна була обрана на посаду міського голови, вона одразу почала банкрутити комунальне підприємство Житлове господарство, перше це і надання послуги з вивозу сміття лише тій фірми, яка була вигідна міському голові, а саме ТАНДЕМ ТРАСТ СЕРВІС (всі добре пам’ятають про гори сміття)

0_160dd5_5630fe1f_orig-width3928-height2646-border0-titled0bcd183d181d0bed180
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

конкурс було визнано незаконним рішенням антимонопольного комітету Дніпропетровської області, а люди сплачували за ці послуги наперед. Після того, як фірма зникла з міста, кошти так ніхто і не повернув цим Марганчанам. І ось “наша” влада так нічого не зробила задля повернення цих грошей. Тому, що сам міський голова постійно лобіювала цю фірму, змушуючи містян укладати договори.

Читайте також: Мусорный беспредел в Марганце…

І ось сьогодні цим займається іногородня фірма ДНІПРОКОММУНТРАНС, яка знов таки вигідна міському нолові, а не наше комунальне підприємство, як це було протягом останніх 80 років?! І НІКОЛИ В НАШОМУ МІСТІ ТАКОГО НЕ БУЛО.

Чому раніше в місті не було проблем з вивозу сміття? Містяни не повинні страждати, кожен має право виносити сміття в любий зручний для себе час, а Ви, шановна влада зобов’язана разом з фірмою розробити такий графік вивозу, щоб Марганець був чистим. І ще одне питання чому в тариф закладено і вивіз великогабаритного сміття, але гілки та багато іншого КП Центр комунального майна вивозить на закритий полігон???

IMG-20190510-WA0009

IMG-20190510-WA0008

Сухі дерева скидають у місцях, що знаходяться поруч з населеними пунктами такими, як Закам’янка, Новоселівка, Енгельс, що є пожежонебезпечним і становить велику загрозу для людей.

Чому б не обробляти гілки і не віддавати тим, хто цього дійсно потребує в зимовий період. До речі машина, яка це робить знаходиться на балансі міста, тому вона і повинна працювати лише на благо містян.

IMG-20190510-WA0002

IMG-20190510-WA0001

Дякуємо владі, що в нас не “МІСТО СРІБЛЯСТИХ ТОПОЛІВ, А МІСТО СРІБЛЯСТИХ ПНІВ”, дякуємо за розчистку річки та гарний пляж, дякуємо за чисте місто, за покошену амброзію, за дороги, які після ремонту знову потрібно робити, за переведення місто на електроопалення через, що страждають Марганчани, а тепер ще й у ДТЕК будуть доплачувати за використання більш трьох кіловат, за закриття клубів та бібліотеки, за ремонт будинку по вул. Кленовій, 133, а також за хамське відношення до громади. Якщо, ми щось забули, просимо вибачення.

Зважаючи на вищевикладене, та керуючись Законодавством України звертаємось до прокурора Дніпропетровської області Токара Р.М. щодо засмічення полігону та до Начальника Державної екологічної інспекції – Головного державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Дніпропетровської області
Шибко Д.В. щодо екологічного забруднення у місті Марганець комунальним підприємством.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

stopkor.marganets@ukr.net

(066) 634 86 82

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s