В Марганці через зухвалу поведінку водія, прийшлось звернутись до поліції…

video snapshot_00.09 До нас на нашу електронну адресу: надійшло повідомлення, що містило відео, на якому один з водіїв маршрутки показав середній палець 8-річному хлопчині, коли той знімав дорогу та машини на свій телефон. Зі слів особи, яка надала це відео, маршрутник працює на депутата Марганецької міської ради – Віталія Сметанко. Подібна поведінка викликала обурення з боку дорослих, однак образник навіть не спробував вибачитись. Зі слів водія він лише відповів, що йому нічого не буде, адже в нього є зв’язки. Після цієї події була написана заява в поліцію.

До-речі нещодавно контролюючими органами була перевірка маршрутного бізнеса пана депутата, законність паспорту руху, чи оформлені працівники та інше, що не зовсім сподобалося Сметанко. Він почав кричати, вихопив телефон перевіяючого. Інцидент був вичерпаний лише після того, як втрутилася поліція. Тому не дивно, що один з працівників пана Віталія теж може вести себе подібним чином.

На наш погляд це не є правильним, але як показує практика ця поведінка для депутатів Марганецької міської ради є нормою – один тверезий вихоплює телефони, другий коли нап’ється починає стріляти у кафе, тому що тоді можна казати за простих людей, які працюють на цих “хазяїв” міста.

Сподіваємось що правоохоронці нададуть оцінку цим діям та притягнуть до кримінальної відповідальності тих, хто на це заслуговує.

Джерело: Марганецький осередок ГО “Стоп корупції”

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s