На Дніпропетровщині в м.Марганець високопосадовці планують розікрасти стратегічне підприємство…

Сессия 25.04.2019 Часть 01.avi_snapshot_51.14 Сьогодні 25.04.2019р. відбулася чергова сесія Марганецької міської ради. Про саму сесію та про прийняті на ній рішення ми розповімо окремо. Наразі хочеться зупинитись на розгляді одного дуже наболілого для Марганчан та громади Томаківського району питання “Про прийняття до комунальної власності міста КП “Марганецьке виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства”. УКРАЇНА

59339644_613770065716216_4722423332018847744_n 58818479_313090659357791_2194027100485189632_n

58460847_2346499582301364_511082682814300160_n

57798642_384155988853459_4383987412401913856_n

З цього приводу вже підняли не аби який галас місцеві можновладці та їх кишенькова «жовта» преса. Але виглядає все це так, що «на воре и шапка горит».

Всі ми добре пам’ятаємо, як Жадько, Приймак та Ко незаконно продали майно Марганецької громади – тепломережу. Це вже встановлено і рішенням суду і наразі йде розслідування кримінальної справи проти Жадько та Приймака.

І ось сьогодні, в чистий четвер, по своїй «добрій» традиції, Жадько, Приймак та Ко хотіли під виглядом прийняття до комунальної власності Марганецького водоканалу – затвердити Статут – згідно якого у них були б всі можливості (під прикриттям призначеним тишком-нишком керівником підприємства) просто розграбувати майно громади!

Адже ці «дбайливі» керманичі (Жадько, Приймак і Ко) – звинувачуючи депутатів, які не підтримали це рішення, боягузливо приховують: ЧОМУ? А питання дуже просте – депутати вимагали внести зміни до статуту, які б унеможливлювали розкрадання майна!

Відкинувши всі емоції проаналізуємо, що ж хотіли «протягти» Жадько, Приймак і Ко сьогодні на сесії.

По-перше. Майно водоканалу є майном територіальної громади і знаходиться на балансі підприємства на праві господарського відання. Від імені територіальної громади власником підприємства є Марганецька міська рада. Тобто – це наше з вами майно і ми дозволяємо ЛИШЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ це майно підприємству задля задоволення НАШИХ ПОТРЕБ . І ніхто не вправі розпоряджатися НАШИМ майном крім Марганецької міської ради, як представницького органа нашої громади.

Що ж хотіли на справді протягти: Підприємство несе відповідальність за наслідки своєї діяльності усім належним йому на праві господарського відання майном! Тобто – якщо підприємство заборгувало комусь за будь якими договорами (в тому числі «фіктивними») – ми з вами без рішення сесії залишимось БЕЗ НАШОГО МАЙНА!

По-друге. В новому Статуті визначають поняття цілісного майнового комплекса, яке може бути об’єктом купівлі-продажу та інших угод. Тобто – будь який спритний підприємець, керуючись попередньо розглянутим пунктом статуту, за будь які угоди або борги викупить наприклад перший підйом та буде вже продавати воду місту за будь якою ціною, вигідною йому. А на всі запитання Марганчан – голосливі Марганецькі можновладці будуть відповідати, що ви хочете від приватних фірм (ДТЕК, Горгаз та інші).

По-третє. Жадько, Приймак та Ко хотіли «протягти», що: Покриття збитків Підприємства здійснюється за рахунок грошових коштів Підприємства, а за недостатністю цих коштів – за рахунок реалізації майна Підприємства. Тобто – враховуючи попередні два пункти – майна громади не буде! А буде приватне підприємство, і ціна на воду така, яка вигідна їм!

А що ж хотіли  «неугодные» Жадько депутати, яких наразі поливають брудом, та звинувачують у всіх гріхах – лише прибрати ці м’яко кажучи корупційні пункти Статуту.

Тому ми вважаємо, якщо Жадько дійсно хвилюється за Марганчан, ми рекомендуємо їй зібрати всіх депутатів та громадськість, обговорити цей Статут та прибрати з нього всі корупційні ризики задля збереження підприємства та майна громади! Ось тоді ми побачимо хто турбується за громаду, а хто дешевий популіст та крадій!

А наразі подивіться відео без коментарів розгляду цього питання та зробіть свої висновки самостійно.

P.S. Як нам стало відомо пані Жадько планує провести завтра позачергову сесію Марганецької міської ради о 8-ій годині ранку, тим самим порушуючи регламент, вона спробує все ж таки протягти це питання. Мабуть когось вже залякала або купила!

Джерело: Марганецький осередок ГО “Стоп корупції”

6 thoughts on “На Дніпропетровщині в м.Марганець високопосадовці планують розікрасти стратегічне підприємство…

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s