Про те як пройшли вибори в Марганці і по регіону – повідомляє поліція…

rbc_vibori_online_pic_650x410 Правоохоронцям Нікопольської оперативної зони надійшло 4 повідомлення від громадян про порушення виборчого законодавства в м. Марганець. У першому випадку виборець прийшов на дільницю та вирішив порвати бюлетень, після чого був складений акт, порушнику загрожує штраф. В інших трьох випадках, було те, що громадяни не знайшли наявність свого імені в списку виборців тому і звернулись зі скаргами, але вони були повинні зробити це раніше, а саме до 25 березня 2019 року. В цілому по місту Марганець вибори пройшли спокійно. Близько 60% містян з порозумінням поставилися до цієї процедури та віддали свій голос за гідного кандидата.

Нікопольська поліція повідомляє також, що станом на 15:00 правоохоронцям Нікопольської оперативної зони надійшло 14 повідомлень від громадян про порушення виборчого законодавства. З них по Нікополю – 4, по Апостолове – 4, по Томаківці – 1, по Покрову – 1.

В Томаківці було відкрите кримінальне провадження за статтею 158-1, ч.2 (незаконне використання бюлетеня), де на виборчій дільниці №120611 58-річний місцевий житель отримав бюлетень по копії паспорта, що є незаконним – інформує Нікопольський відділ поліції ГУНП в Дніпропетровській області.

Правоохоронцям чоловік пояснив, що здав паспорт на переоформлення. А член комісії мотивував свої дії тим, що добре знає цю людину. За подібне порушення можливе покарання у вигляді позбавлення волі від п’яти до семи років.

Всього ж поліція Дніпропетровської області на 20:00 зареєструвала 307 звернень про порушення виборчого законодавства. Кожен факт було перевірено та винесено законне рішення. В результаті було відкрито 13 кримінальних проваджень та складено 9 адміністративних протоколів.

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s