Голова партії Батьківщина в Марганці вчинив дебош зі зброєю в громадському місті…

26032019.avi_snapshot_01.51
Марганецкий очевидец

Сьогодні 26 березня 2019 року, депутат Марганецької міської ради Олександр Бондаренко під час вживання алкогольних напоїв в громадському місті дістав зброю та вчинив стрілянину, начебто він знаходиться в тирі. На зауваження працівників закладу він ніяк не відреагував, а тільки відповів що є володарем міста та йому все дозволено. За фактом стрілянини прибули правоохоронці міста Марганець та вилучили в нього зброю й оглянули місце події. Наразі проводяться слідчі дії та вирішується питання щодо притягнення до відповідальності порушника громадського правопорядку О. Бондаренко згідно діючого законодавства України тобто хуліганство. Звертаємось до правоохоронних органів порушити кримінальну справу за ст. 296 КК України – хуліганство.

Цю новину нам повідомили небайдужі громадяни, які чули стрілянину. Прибувши на місце події ми побачили машини працівників Марганецької поліції – патрульних та слідчо-оперативної групи. На запитання до працівників закладу – що трапилось і де поліція з правопорушником ми почули дуже дивну відповідь – все в порядку і нічого не трапилось. Тобто цей заклад, який обладнаний камерами відеоспостереження, скоріше за все намагається допомогти депутату Бондаренко уникнути відповідальності та приховує злочин! Тобто любий відвідувач цього закладу не може бути впевнений, що він буде в безпеці від протиправних дій таких горе правопорушників, бо працівники та власник будуть укривати злочини!

Нагадаємо депутат Бондаренко також є головою партії Батьківщини в місті Марганець і не безпідставно підозрюється в багатьох корупційних схемах та незаконних діяннях.

0_161016_d38dfae6_orig-width611-height482-border0-title152-611x482
Марганецкий очевидец

У 2016 році саме він разом із міською владою м. Марганець перешкоджав журналістській діяльності кореспонденту ІА “Стоп корупції ТВ”.

DSC_0606
Марганецкий очевидец. Фото: Надії Садикової

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» буде уважно слідкувати за розвитком подій та інформувати містян.

Джерело: Марганецький осередок ГО “Стоп корупції”

9 thoughts on “Голова партії Батьківщина в Марганці вчинив дебош зі зброєю в громадському місті…

  1. […] «Александр Бондаренко в одном из заведений города распивал спиртное, а потом устроил стрельбу, словно в тире. На замечания работников заведения никак не отреагировал, только ответил, что он – хозяин города», – написал марганецкий сайт Marganetz.wordpress.com. […]

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s