Прокуратура інформує…

znak_prokur
Марганецкий очевидец

Стан протипожежної безпеки в закладах освіти на території м. Марганця на контролі місцевої прокуратури

Нікопольською місцевою прокуратурою направлено до Дніпропетровського окружного адміністративного суду адміністративний позов в інтересах держави до комунального закладу освіти «Марганецький багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр» Дніпропетровської обласної ради», Департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації про визнання протиправною їх бездіяльність та зобов’язання вжити заходів, направлених на усунення порушень вимог протипожежної безпеки в комунальному закладі «Марганецький багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр» Дніпропетровської обласної ради».

Так, упродовж 2017 року під час проведення планових та позапланових перевірок інспектором Марганецького міського відділу ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області неодноразово виявлялися порушення вимог протипожежної безпеки у вищевказаному навчальному закладі, що створювали потенційну загрозу життю та здоров’ю вихованцям закладу.

Лише після направлення позову Нікопольською місцевою прокуратурою до суду, відповідачами вжиті всі заходи, направлені на усунення порушень пожежної безпеки в діяльності закладу, про що надано підтверджуючі документи.

Ухвалою Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 22.01.2019 року провадження у справі закрито, у зв’язку з повним виконанням позовних вимог прокурора.

Прокурор

Нікопольської  місцевої прокуратури                                              Вікторія Жур

 

За наругу над могилами померлих опинився за ґратами

Марганецьким відділом Нікопольської місцевої прокуратури затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно непрацюючого, раніше не судимого 35-річного місцевого жителя м. Марганець за фактом вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 297 КК України (наруга над могилою).

Встановлено, що упродовж серпня 2018 року зловмисник, нехтуючи моральними засадами суспільства в частині поваги до померлих та місць їх поховання, діючи з корисливих мотивів та з метою наживи, викрадав з-під надгробних плит на місці поховань металеві швелера, які реалізовував, як металобрухт, для власного збагачення, спричиняючи не лише матеріальну шкоду, а й моральні страждання родичам  померлих.

Публічне обвинувачення підтримувалося прокурором Марганецького відділу Нікопольської місцевої прокуратури, який довів вину чоловіка в повному обсязі.

Суд, враховуючи принципову позицію державного обвинувача, призначив зловмиснику покарання у вигляді 4 років 6 місяців позбавлення волі.

Наразі засуджений відбуває покарання в місцях позбавлення волі.

 

Прокурор

Нікопольської  місцевої прокуратури                                              Вікторія Жур

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s