Керівник водоканалу завдяки підвищення тарифів хоче СОБІ встановити 100 000 грн. заробітної плати в місяць!!!

35567685541_77fba4ab96_oУчора, 30 січня 2019 року, ми виклали публікацію про намір КП Марганецьводоканал підвищити тариф на питну воду до майже 55 (П’ЯТИДЕСЯТИ П’ЯТИ) гривень.

Марганецький міськводоканал вирішив встановити рекорд – 55 гривень за куб. Хто більше?

Ця новина обурила всіх, хто дізнався за це, адже заробітна плата більшості невелика, а віддавати такі великі кошти за це, вже справжнісіньке дно, ти паче якість води ще та.

І ось у пабліку #Небайдужі ┃Марганець ми прочитали один цікавий коментар, а саме, що до виборів підвищення тарифу не відбудеться і що ця інформація перевірена.

screenshot_2019-01-312812923d09dd0b5d0b1d0b0d0b9d0b4d183d0b6d196e29483d09cd0b0d180d0b3d0b0d0bdd0b5d186d18c

Але це зовсім не так процес щодо підвищення вартості вже запущений. Взагалі є порядок щодо підвищення тарифу на водопостачання та водовідведення…
По-перше це саме місцеве (в нашому випадку НІКОПОЛЬСЬКЕ) керівництво у яких ЩОМІСЯЧНА заробітна плата майже 50тис. грн, тільки вони розробляють такий тариф… ЯКИЙ ВИГІДНИЙ САМЕ ЇМ… МАБУТЬ ДЛЯ ТОГО ЩОБ ЗАРОБІТНА ПЛАТА БУЛА БІЛЬШЕ 100 ТИС. ГРН.

40984417460_8265bd2b6f_o

Потім відповідно до ЗАКОНОДАВСТВА УКРАЇНИ потрібно провести обговорення ТАРИФУ… ІНФОРМАЦІЮ ПРО ОБГОВОРЕННЯ ТАРИФУ ПОВИННІ ОПУБЛІКУВАТИ В МІСЦЕВІЙ ГАЗЕТІ ТА НА ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ ПІДПРИЄМСТВА… і громада має ПРАВО ознайомитися з НОВИМИ тарифами і виказати своє бачення, ЯКЕ ОБОВ’ЯЗКОВО ПОТРІБНО ВНЕСТИ В ТАРИФ.
Наступним кроком є передача документів щодо підвищення тарифів до Дніпропетровської обласної ради, де депутати ДОР розглядають документи на постійній комісії обласної ради з питань будівництва, транспорту, зв’язку та благоустрою.
І ТІЛЬКИ ПІСЛЯ ЧОГО ПИТАННЯ ВИНОСИТЬСЯ НА РОЗГЛЯД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ. ДЕПУТАТИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ПОВИННІ ПРИЙНЯТИ ЦЕ РІШЕННЯ НА СЕСІЇ.

І НА ОСТАНОК ЦЮ ВСЮ ІНФОРМАЦІЮ: РІШЕННЯ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ПРО НОВІ ТАРИФИ, ПУБЛІКУЮТЬ НА САЙТІ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ТА САЙТІ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА, А ТАКОЖ У ДРУКОВАНОМУ ЗМІ.
І ВУАЛЯ, НОВІ ТАРИФИ ВСТУПИЛИ В СИЛУ ТА ПОЧАЛИ ДІЯТИ…

І ПІСЛЯ ЦЬОГО ВЖЕ НЕМАЄ ЖОДНОГО СЕНСУ В НІЯКОМУ МІТІНГУ…

Нагадаємо, що ми єдині в місті Марганець, хто оскаржує нові незаконні тарифи, які були прийняті в 2017 р., тільки ГО “СТОП КОРУПЦІЇ”, всім іншим це не цікаво!!! А марганецька влада тільки і робить вигляд, що вони намагаються, якось зупинити все це, а насправді разом ходять по кафе та вирішують тільки свої шкурні питання.

Читайте також: На Дніпропетровщині підприємство-монополіст вирішило громаду зробити жебраками…

Це все дійсно дуже сумно, в місті відсутня громада, якій все одно що відбувається з ними всіма. ЯКЩО Ж ВИ НЕ ЗГОДНІ З ПРОЕКТОМ ПО ПІДВИЩЕННЮ ТАРИФУ ТО ПОТРІБНО ПИСАТИ ДЗВОНИТИ НА ВСІ ГАРЯЧІ ТЕЛЕФОНІ НОМЕРИ ТА РОБИТИ ВСЕ МОЖЛИВЕ ВІДПОВІДНО ДО ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА УКРАЇНИ…

А ось посилання на САЙТ ДОСТУП ДО ПРАВДИ, де Ви може ознайомитись з відповідями ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ.

23 грудня 2018 та 21 січня 2019

Друзі закликаємо до об’єднання та боротьби за наші права! БОРІТЕСЯ – ПОБОРЕТЕ!

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

stopkor.marganets@ukr.net

(066) 634 86 82

 

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s