Основні підсумки роботи в галузі соціального захисту Марганця за 2018 рік

08 01 19 soczahyst

На сайті NikoNet з’явилась наступна публікація стосовно підсумків роботи УПСЗН м. Марганець.

Одноразову цільову матеріальну допомогу в розмірі 2,0 тис. грн отримав 131 учасник АТО на загальну суму 262,0 тис. грн за рахунок коштів міського бюджету.

Виплачено щомісячну соціальну матеріальну допомогу членам сімей учасників АТО, загиблих безпосередньо в зоні проведення антитерористичної операції, – 7 особам на суму 131,7 тис. грн за рахунок коштів міського бюджету.

Надані додаткові пільги в розмірі 50% знижки з оплати за житлово-комунальні послуги 4 сім’ям загиблих в АТО на суму 23,9 тис. грн.


Виплачена матеріальна допомога військовослужбовцям, звільненим з військової строкової служби, – 21 особі на суму 72,9 тис. грн за рахунок коштів державного бюджету.

Забезпечено санаторно-курортними путівкам 7 учасників антитерористичної операції на суму 57,3 тис. грн за рахунок коштів державного бюджету.

Чотири учасники АТО пройшли навчання в Марганецькій автошколі ТСОУ на курсах «водій автотранспортних засобів категорії «В» та категорії «С». Сума використаних коштів державного бюджету – 22,228 тис. грн.


Два учасника АТО пройшли психологічну реабілітацію на суму 16,2 тис. грн за рахунок коштів державного бюджету.

Забезпечено оздоровленням представників пільгових категорій населення:

– 14 ветеранів війни та 1 супроводжуюча особа, яка супроводжує особу з інвалідністю внаслідок війни І групи, з них: за рахунок коштів державного бюджету до санаторіїв Мінсоцполітики 8 ветеранів війни та 1 супроводжуюча особа; за рахунок коштів міського бюджету оздоровлено 6 ветеранів війни, яким придбано путівок на суму 40,9 тис. грн;


– 14 осіб з інвалідністю загального захворювання та з дитинства, яким за рахунок коштів державного бюджету придбано путівок на суму 137,1 тис. грн;

– 2 громадянам, постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС І категорії, за рахунок коштів державного бюджету придбано путівки на 13,6 тис. грн;

– 143 дітей пільгових категорій, які відпочивали в дитячих центрах.


Влітку 2018 року у КЗ ДТ« Зміна» оздоровлено 21 дитину – вихованців ДБСТ та прийомних сімей за рахунок коштів міського бюджету на суму 98,7 тис. грн.

Протягом 2018 року надана матеріальна допомога:

– за рахунок коштів державного бюджету – 42 особам на 29,5 тис. грн;

– на встановлення індивідуального опалення – 228 осіб на 1979,3 тис. грн (2017 рік – 834 особам на 7202,6 тис. грн).

Субсидію для відшкодування витрат на житлово-комунальні послуги призначено 5997 родинам. Виплачена частина невикористаної субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення 2349 особам на суму 760,2 тис. грн за рахунок коштів державного бюджету.

З питання надання державних соціальних допомог сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю за 2018 рік звернулось 2846 осіб, профінансовано на суму 58 696,1 тис. грн.

Профінансовано пільг та субсидій на загальну суму 97 687,1 тис. грн.

Профінансовано пільг та субсидій на придбання твердого палива та скрапленого газу на загальну суму 209,8 тис. грн.

Фінансування інших пільг і компенсаційних виплат насленню за рахунок коштів місцевого бюджету на загальну суму 3 280,4 тис. грн, а саме:

– компенсація за пільговий проїзд населенню міським автотранспортом, в тому числі за організацію соціальних перевезень – 695,6 тис. грн;

– надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах 1164 особам на 1 931,0 тис. грн;

– пільги населенню на послуги зв’язку – 4,2 тис. грн;

– компенсація за пільговий проїзд населенню ж/д транспортом – 500,0 тис. грн;

– відшкодування компенсації за бензин Герою України – 16,9 тис. грн;

– відшкодування пільгового проїзду громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи – 1,3 тис. грн;

– придбання санаторно-курортних путівок для пільгової категорії населення – 40,9 тис.грн.

Виплачена компенсація 8 фізичним особам, які надають соціальні послуги, на суму 19,7 тис. грн.

Виплачена щомісячна матеріальна допомога членам сімей працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків, – 2 особам на суму 36,3 тис. грн.

Призначена щомісячна адресна допомога внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг 150 особам, виплачена на суму 1717,0 тис. грн.

Джерело: NikoNet

Також хотіли б додати, що нещодавно на Дніпропетровщині створили нову об’єднану тергромаду. До міста Марганець доєдналися 5 сіл Новокиївської сільради – 48 тисяч марганчан об’єдналися із жителями 5 навколишніх сіл. У зв’язку з чим збільшилося навантаження на більшість міських структур у тому числі і в галузі соціального захисту населення. Зараз дуже важко спеціалістам УПСЗН займатися процесом надання пільг та монетизації субсидії на таку кількість жителів, тому на останній черговій 45-сесії начальником управління праці та соціального захисту населення було запропоновано не вводити в штат заступника начальника УПСЗН, а ввести посаду спеціаліста 1-ої категорії для прийому документів по соціальним допомогам і субсидіям. На що мер міста Жадько не погодилась, тому що більш важливіше поставити свою людини, аніж допомогти людям в отриманні допомоги…

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s