Хто людей питає, той і розум має…

04012019_31664168347_o
Марганецкий очевидец

У кожному місті центр є центр. Він є візитівкою містян. Що можна сказати про наш Центр? Марганцем керують люди, які переоцінюють свою значність. Сквер ім. Шевченко постійно стоїть в непроглядній пітьмі і повільно перетворюється в покинутий пустир, а виконком сяє всіма барвами веселки. Хоча повинно бути якраз навпаки. Пріоритетом є люди, тому для них повинно горіти світло і “ватної” місцевої владі не зрозуміти, що Кобзарю необхідно віддавати шану. Він зобов’язаний бути при світлі. Ми вирішили сьогодні, ввечері о 18:00 пройтися алеєю скверу і показати всю абсурдність цієї ситуації. У цьому місці гуляла молодь і діти, але на жаль на відео ви цього не побачите, дуже темно, особливо на дитячому майданчику. Але ж раніше, всього пару років тому тут працювали ліхтарі. Все літо ми зверталися до Марганецького виконкому, щоб вирішити дану проблему, на що нам відповідали, що немає коштів на заміну лампочок. Може громаді вже пора почати вирішувати, що важливіше для міста: пофарбувати в триколор бордюр або купити світлодіодні лампи?!

3 thoughts on “Хто людей питає, той і розум має…

  1. Виникло кілька запитань. Хотілося б почути відповіді. Чому коментатори мають бути авторизовані, а автори матеріалів – ні. Прошу вказати автора публікації, адже в автора хотілося б запитати: білий, рожевий, жовтий і блакитний – це триколор чи ні? Є ще запитання, але для початку обмежуся двома.

    • Авторизація повинна бути задля того, щоб внести прозорість в свої висловлювання. А витрачати значні кошти містян на малювання бордюрів це занадто. Скільки б там не було кольорів. Марганчани Вам за це ніколи не скажуть – дякую. P.S. Лампочки будете вкручувати, чи як?!

      • На фарбування бордюрів дали згоду депутати. Це колегіальне рішення, а не індивідуальне. Ті ж самі депутати проголосують за фінансування робіт із заміни ламп та їх придбання – будуть і лампочки вкручувати. Від мене, Володимире, цей процес не залежить. На жаль…Так хто ж автор? З авторирацією особисто я погоджуюся, але щось не видно інших. Можливо, не всі до цього готові?

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s