Чергова 44-а сесія Марганецької міської ради від 29.11.2018: бійка, надбавка до зарплати мера, майже ₴ 4 млн. на ремонт приміщення кафе і хрещення пана Приймака…

0_16c2aa_629c3bfd_orig-width968-height648-border0-titledsc_0025
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

29 листопада 2018 року відбулася чергова 44-а сесія Марганецької міської ради VII-ого скликання. Як ми і очікували мера Жадько не було, вона поїхала по справах у Дніпро. Замість неї сесію проводила секретар виконкому пані Ірина Міняйло. Упродовж всієї сесії у депутатів виникало чимало питань стосовно розподілу коштів міського бюджету. А містян обурило рішення щодо встановлення стажу роботи для виплати надбавки за вислугу років працівникам виконавчих органів Марганецької міської ради. Тож пропонуємо Вашій увазі переглянути без коментарів фрагменти того, що було.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

stopkor.marganets@ukr.net

(066) 634 86 82

31 thoughts on “Чергова 44-а сесія Марганецької міської ради від 29.11.2018: бійка, надбавка до зарплати мера, майже ₴ 4 млн. на ремонт приміщення кафе і хрещення пана Приймака…

 1. Это не депутаты это клоуны! И правильно говорит Рябцева на отопление денег нет-инвалидам и пенсионерам! А надбавку меру пожалуйста деньги нашли! И кому нужно это Браво-что уже кто-то хочет приватизировать а перед этим надо сделать ремонт за счет исполкома!Ремонт 3500млн. а оборудования получат на 100т.грн. и за это они ждут спасибо! Есть на ворошиловке (садик 15)здание есть дом пионеров доведите до ума .Так нет надо в центре города сделать ремонт а потом отдать под приватизацию за 1000грн. схема понятна! Но а Вы то депутаты мгоковские-вроде все не дураки а умеете поднимать только руки за! Что все в шоколаде!
  За все надо платить! и вы уроды за все заплатите! до 3 колена!

 2. Я балдею !!!! Это же сколько можно было отремонтировать шиферных крыш домов “сталинок”, за 3000000 грн. по улице Единства, которым с момента постройки не проводили не какие ремонты? Да эти крыши шиферные все дырявые!!!! И к этим пи….. исполкомовским не достучишься сука, а тут 3000000 грн. без проблем находят. Как вы пи…..сы исполкомовские зае…ли. Пройдите и посмотрите для интереса, в каком состоянии шиферные кровли “сталинок” по ул.Единства и может на кровли лучше уроды деньги выделите?

  • Врачи рябцевой аплодируют,понимая, что разворовали теплосеть еще в 2016 году точно также как и деньги людские на отопление . Более тысячи семей не получили единоразовую помощь на отопление.

 3. Пора очистить исполком от зажравшейся брехливо-воровитой нечисти. Уничтожили все посадки вокруг города, вырезали всю акацию по городу, засрали все районы мусором,сейчас хоть снег прикрыл бесхозяйственность своим белым покрывалом и это радует. В больнице полный бардак. А как там зона отдыха и пляж на речке Томаковке? Вопросы..вопросы…вопросы…….

  • Протягом трьох останніх років в місті Марганець панує корупція, а хабарі та крадіжки у великому розмірі з боку жадьківської влади стали звичними речами, які посилено намагаються виправити кишенькові засоби ЗМІ. Рішенням судів було визнано хабарників серед держслужбовців. Так 24 вересня 2018 року, Марганецьким судом був оголошений вирок у справі за отримання неправомірної вигоди (хабара) високопосадовцями Марганецької міської ради, а саме заступнику міського голови Дуплій Л.М. та начальнику відділу землекористування та екології Соловйова Є.Ф., а також 10 липня 2018 року, в місті Нікополь на місті злочину, за отримання хабара стосовно житлово-комунальних робіт була затримана поліцією заступника міського голови м. Марганець Маргацька О.М., після чого 09 жовтня 2018 року Нікопольський міськрайонний суд Дніпропетровської області виніс вирок, а саме за те що пані Маргацька визнала свою провину та співпрацювала з судом й з слідчими органами, їй було призначено узгоджене сторонами покарання у вигляді штрафу у розмірі однієї тисячі п’ятисот неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що складає 25 500 гривень. За будь-яку критику або розголошення цих злочинів місцева влад вчиняє тиск на кожного. Це і звільнення, побиття журналіста, підпал автівки голови Марганецького осередку ГО “Стоп корупції”, а також знесення бігборду з правдивою інформацією. Тобто ніякої прозорості, все заангажоване й куплено.

   Ми публікували рейтинг міст України, яку підготувала антикорупційна організація Transparency International, і на початку літа 2018 року, Марганець займав аж 72-ге місце.

  • Рябцева и сейчас в нар суде заседатель,список посмотри в исполкоме. Ты явно дебил, заседатели полы не моют а вместе с судьей принимают решение и ставят свои подписи.

 4. А кондратович сука. Руки распускать. Но валька молодец, надо было ему нос оторвать

  • Валька – больная на всю голову сучка, которая за деньги устраивает любые спектакли любой оппозиции. Называйте вещи своими именами.

   • да рябцева постоянно под чем-то как и её сын наркоман и алкоголик,вот её и заносит глупенькую на исходе лет,вместо того чтобы внуков нянчить которых у неё нет,сын ведь ещё и дЫбил ,откуда им взяться?

    • На себя посмотри. Щеки уже свисают как у жирной свиньи. И где тебя так кормят? Неужеди бюджетная комиссия вскармливает ? Тебя уже пора смалить и на новогодний стол подавать как пидсвынка зажаренного.

    • швец тебе не надоело гнать пургу на вальку? Тебе не стыдно за действие кондратовича? ПОЗОР да и только…. Брюхатая сущность напала исподтишка,на маленькую женщину…СТЫДоба ДА И ТОЛЬКО,как будь-то с цепи сорвался на команду ФАС.

    • швец ты дурак? У Рябцевой внучка 11 лет в Энергодаре живет, которая все каникулы у нее отдыхает включая летние и 2 внуков в России, правда редко, но приезжают. Ты сам наркоман и алкоголик конченый. Я знаю все ,а ты от бессилия мелешь всякую ерунду.

   • валик или как тебя там а если бы твой больной отец замерзал в своей квартире без отопления,на кого бы ты ГАВКАЛ (ла)??? Но вы исполкомовские ТВАРИ в первую очередь получили помощь на отопление, посему закрой ПАСТЬ СУЧКА КРАШЕННАЯ! Рябцевой респект и уважение, Продолжайте срать, не забудьте жопы свои подтирать а то в туалетах исполкома вонь стоит несусветная.

   • Восьма Заповідь
    Грудень 6, 2018 о 5:42 am
    20 1 Rate This
    Сама найкраща подача інформації це Жадько&Мухіна&Димашок – ми кращі, ми БУДУЄМО тільки забули прописати скільки СПИ@ДИЛИ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ!?
    а це і харчування дітей і харчування інвалідів і харчування в лікарні і безкоштовний проїзд пільговикам…

    Так тримати…
    – чому міська газета не пише про те скільки вкрали на розчистці річки?
    – скільки вкрали на парку?
    – скільки вкрали на будинках для дітей?
    – скільки вкрали на асфальті? – скільки вкрали на опаленні? – скільки вкрали комунального майна на ліквідації комунальних підприємств?
    – скільки вкрали на освітлені?
    – скільки вкрали на знищені дерев?
    ДЕ ЦЯ ІНФОРМАЦІЯ???
    ЧИ для вас це нормально що в місто зайшло 100млн.грн. а роботи по факту зробили на 50млн.грн ? де різниця?

    Чому хабарники працюють у виконкомі? чому жадько їх захищає? чому не звільняє?

    ПРОШУ ВИБАЧЕННЯ У ЖАДЬКО ЯКЩО ЩОСЬ ЗАБУВ )

  • Мальчик вова захотел поиграться мегафончиком , без спроса отобрал у девочки вали а та поигралась с носом вовы, воспитательница поставила вову в угол,чтобы не обижал девочек.

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s