Спортсмени Марганця в листопаді брали активну участь у змаганнях вищих рівнів

6 На Чемпіонаті України зі стрільби кульової серед спортсменів з вадами слуху, який проходив з 1 по 5 листопада в Києві, вихованець ДЮСШ №1 Арсеній Кубрін став бронзовим призером! Талановитого спортсмена до змагань підготували тренери Гуд М.М. та Євтушенко Н.Г. Команда хортингістів 3 листопада долучилася до Першості області, який пройшов у Дніпрі. В цих змаганнях марганчани завоювали ІІІ командне місце. Також команда взяла участь у Чемпіонаті Європи з хортингу, який пройшов у Львові наприкінці жовтня. 2

Міжнародні змагання із дзюдо «Кубок Галанти» пройшли 10 листопада в Словаччині. Команда марганчан, яку підготували тренери-викладачі КДЮСШ «Гірник» Дмитро та Юрій Лебеденки, відстоювали спортивну честь нашого міста та України в цих змаганнях. Переможцями стали Владислав Шлома (у категорії до 46 кг), Нікіта Соловйов (до 38 кг), Марія Чугай (до 40 кг), а Нікіта Бочкарьов став бронзовим призером (у категорії 50 кг).

Також 10 листопада в м. Синельниково проводились регіональні змагання з дзюдо «Кубок федерації Синельниково», в якому взяли участь 14 марганчан-дзюдоїстів. Переможцем став Тимур Якушев (у ваговій категорії до 38 кг), срібною призеркою – Ангеліна Носенко (до 36 кг), бронзу здобув Іван Чугай (32 кг) та Поліна Рибакова (29 кг).

5

3

У Львові з 13 по 20 листопада шість марганчан-вихованців тренерів Гуда М.М. та Євтушенко Н.Г. змагалися в Чемпіонаті України зі стрільби кульової серед юнаків 1998 р.н. та молодше. У цих всеукраїнських змаганнях Дмитро Кубрін двічі посів ІІ місце в різних вправах та виконав норматив Майстра Спорту України. Вдало виступили й брати близнюки Єгор та Гліб Кігітови, котрі стали переможцями Чемпіонату. Костянтин Олійник став бронзовим призером.

Ще одні міжнародні змагання зі стрільби кульової пройшли в м. Тексарт (Угорщина) 22-25 листопада. На них Арсеній Кубрін зайняв 21 місце серед понад 50 спортсменів-стрілків зі всього світу.

4 У Полтаві 24 листопада пройшов Відкритий Кубок України з Кіокушинкай карате, в якому взяла участь наша команда юних каратистів. 1

Спортивні змагання з різних видів спорту постійно проходять і на міському рівні.

Вітаємо юних спортсменів та їх тренерів з високими спортивними результатами, здобутими в листопаді!

Інформацію підготувала головний спеціаліст відділу молоді Оксана Бондаренко.

Джерело: Офіційний інтернет-портал Марганецької міської ради