Чому міський голова м. Марганець, та її посіпаки постійно порушують Конституцію України??

0_15b644_948e9c02_orig-width1936-height1296-border0-titledsc_0497-altdsc_0497
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

Скандальна справа щодо звільнення директора ЗОШ №3 пані Куржанової Н.І. ніяк не завершиться. Вона вже набула всеукраїнського наголосу і продовжує нагадувати знов і знов всю свавільність, яка опанувала у місті Марганець, що на Дніпропетровщині. Голова міста пані Олена Ж. та її улюблена більшість депутатів-керманичей постійно порушують КОНСТИТУЦІЮ УКРАЇНИ???

А саме:

– статтю 24 про те, що всі громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом.

Стаття забороняє дискримінацію за будь-якою ознакою – ознакою раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, мовною тощо.

– стаття 21 про те, що всі забули, але, хоч вона й утопічна, та однозначно найбільше порушується. Там написано, що права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними.

Слід згадати, яке право людини супроводжує реалізацію і захист усіх інших її прав. Це те право, яке порушується автоматично при порушенні будь-якого конституційного права людини. І це – право на повагу до гідності людини, яке гарантує ст. 3 і ст. 28 Конституції. Адже і позбавлення життя, і катування, і незаконне позбавлення власності, і порушення права на освіту, ПРАЦЮ ТОЩО – це усе є виявом неповаги до гідності людини…

Читайте також: БОРІТЕСЯ – ПОБОРЕТЕ!

2 thoughts on “Чому міський голова м. Марганець, та її посіпаки постійно порушують Конституцію України??

  1. О какой там Конституции речь идет в исполкоме. Урвать и по больше, вот их конституция. Жадьчиха скоро лопнет от жира как свинья, у приймака глаза вылазят как и аномального земноводного, у платоновой скоро челюсть выпадет, миняйлиха скоро превратится в пикиннеса, леська дуплий как обезьяна не знает что одеть, чтобы на зоне хорошо выглядеть, жирную свинью Соловьева уже на вольные хлеба выпустили, как кнура. Вот это зверинец!!!!!!!!!!!!!!!

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s