На Дніпропетровщині медичний персонал центральної лікарні вимагає гідну заробітну плату…

Lykarnya
Марганецкий очевидец

31 жовтня 2018 року працівники Комунального закладу “Марганецька центральна міська лікарня”Дніпропетровської обласної ради” провели флешмоб, стосовно того, що увесь медичний персонал вимагає гідну оплату за їх роботу та повагу яку вони надають пацієнтам. Раніше фінансування медичного закладу м. Марганець відбувалося на 100% з державного бюджету. Внаслідок «реформування галузі» фінансування з державного бюджету стало складати лише 50%, а інші 50% за рахунок коштів міського бюджету. Внаслідок чого і немає підвищення заробітної плати, а ще і планують провести скорочення. Як говорить міський голова Олена Ж.: Більшість того, що існує в м. Марганець не є рентабельним, це і бібліотеки, дитячі клуби для інвалідів та дітей, а тепер й ще й міська лікарня з їх мед. персоналом. Що взагалі грошей бракує в бюджеті.

Як ми бачимо, то коштів достатньо. Завдяки програми децентралізації, фінансування в місті стало набагато більше, але в місцевій владі сидять корупціонери та хабармени. Мало того, що вони отримають завищену заробітну плату і ще ж стільки премій, так ще і вимагають хабарі з підприємців та громадян, також грабують містян на будівництві (ремонт музею, а саме заміна вікон та гіпсокартон – близько 40 тис. $) та всіляких проектах (створення нового пляжу поблизу кладовища – близько 43 млн. грн.), переводять значні суми собі на піар у місцевих ЗМІ ті інше. Позбавившись цієї корупційної схеми, гроші будуть дійсно йти на благоустрій та оплату тих, хто працює.

Читайте також: Жадько робить все, аби залишитись на своєму місці…

Ми підтримуємо працівників міської лікарні у їх прагненні отримувати нормальну європейську заробітну плату та соціальний захист…

45143359_343496379542816_1541030164111032320_n
Марганецкий очевидец

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

stopkor.marganets@ukr.net

(066) 634 86 82

9 thoughts on “На Дніпропетровщині медичний персонал центральної лікарні вимагає гідну заробітну плату…

  1. Посмотрите её верный зам. П.поедет в больницу и пофамильно всех с фотографии вызовет и надет предлог уволить! Зачем улучшать качество обслуживания -лучше всем рот закрыть! Но запомните что вы то-же будете подыхать в этом городе! Потому-что Вы не кому и на —— не надо!

    • Всех не уволят. Там в больнице такие львицы работают, что от Платоновой и Жадьчихи только потроха посыпятся

  2. Едут те кто еще может ездить.Нов городе очень много тех кто не может Себе позволить ехать лечиться в НИКОПОЛЬ! тАК ДАВАЙТЕ ОКОНЧАТЕЛЬНО УГРОБИМ И БОЛЬНИЦУ!!! Есть классная притча которая подходит для нашего города! Когда закрыли библиотеку мы промолчали-что нам те 3 человека и зачем городу библиотека ; когда закрыли клубы мы промолчали ! Роддом закрыли мы то-же молчали ! теперь и больницу закроют радуйтесь холуи Жадько ! суки недорезанные !

  3. Уровень оказания медицинской помощи в Марганецкой больнице на порядок ниже,чем в г.Покров(Орджоникидзе) и даже Никопольской и Томаковской районных больницах!Стыдно!Марганчане ездят обследоваться, лечиться и оперироваться в эти больницы и в Никополь!

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s