За сумлінну самовіддану працю Дніпропетровська обласна рада відзначила роботу начальника УПСЗН м. Марганець Хникіну Г.Р.

00014
Марганецкий очевидец

На шпальтах інтернет видання Фейсбук Корупційне місто з’явилась наступна публікація стосовно того, що: Незважаючи на шалений спротив та небажання визнавати досягнення начальника управління праці та соцзахисту населення м. Марганець Хникіної Гульнари Рашидівни з боку ЖадьКо – нам стало відомо, що Дніпропетровська обласна рада відзначила роботу та професіоналізм Хникіної Г. Р. Нагадаємо, що саме її в лютому 2018 р. ЖадьКо своїм розпорядженням притягла до “відповідальності у вигляді догани та позбавила премії та надбавок”. Догану рішенням суду, яке вступило в законну силу, скасовано. Далі буде…

45243695_278677972762419_6407626275422208000_n
Марганецкий очевидец

Читайте також: Дніпровський окружний адміністративний суд скасував догану мера Жадько…

Нагадаємо, через активну позицію, голови ГО «Стоп корупції» Хникіна С.О. у боротьбі з корупцією міського голови, та виконавчих органів міської влади, міський голова вирішила тиснути на його дружину Хникіну Г.Р., яка працює начальником управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Марганецької міської ради. Незважаючи нате Хникіна Г.Р. на своїй посаді працює більше двадцяти років, і має тільки подяки за плідну роботу, щоб змусити осередок «Стопкор » в місті Марганець, піти на поступки в її корупційних схемах, і відмовились висвітлювати правдиву інформацію про корупцію в міській виконавчій владі, яку очолює пані Жадько. Через постійний тиск, та розповсюдження неправдивої інформації Хникіна Г.Р. звернулась до Дніпропетровського окружного адміністративного суду, за захистом своїх прав, та оскаржити дії міського голови.

7 thoughts on “За сумлінну самовіддану працю Дніпропетровська обласна рада відзначила роботу начальника УПСЗН м. Марганець Хникіну Г.Р.

    • Именно такой профессионал, который заслуживает уважения. А вот в исполкоме профессионалов как раз и нет. Сплошная профдеформация и явными признаками отклонения в психике.

  1. Гульнара Рашидовна!!! Поздравляю от чистого сердца! С пожилыми людьми работать очень тяжело! Но Ваш труд нужен и достоен похвалы!!!

  2. С удовольствием поздравляю эту милую и грамотную женщину, здоровья и успехов Вам на этой нелегкой работе с людьми!

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s