Про те, як щури почали бігти з корабля “Олена Ж.”

0_167329_3da3113d_orig-width720-height560-border0-titlecorruption
Марганецкий очевидец

На шпальтах інтернет видання Фейсбук Корупційне місто з’явилась наступна публікація стосовно того, що начальник відділу екології та землекористування Єгор Соловйов вирішив звільнитися.

Screenshot_2018-10-17 (1) Новини м Марганець та Січеславщини (1)
Марганецкий очевидец

І ось виникає питання, якщо пан Соловйов на суді заявив, що він не винен у хабарництві тоді, чого він забажав покинути цю посаду, яка як ми бачимо за декларацією ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ДЕКЛАРАЦІЙ; ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ДЕКЛАРАЦІЙ приносить добру заробітну плату у місті де взагалі відсутнє нормальне працевлаштування і всі виїздять на заробітки?!

Screenshot_2018-10-17 Перегляд декларації ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ДЕКЛАРАЦІЙ(2)
Марганецкий очевидец

І друге – може те що він просто захотів не чекати апеляційного рішення та поїхати кудись за “порєбрік”, щоб уникнути покарання.

Znimok-ekrana-2018-10-08-o-15.57.00
Єгор Соловйов

Наступна, хто має піти у відставку, це його спільник за злочином – Дуплій Л.М., яка поки що займає посаду заступника міського голови пані Олени Ж. По ходу щури починають бігти з корабля, який ось-ось піде під воду!

Znimok-ekrana-2018-10-08-o-15.56.57
Олеся Дуплій

Нагадаємо 24 вересня 2018 року, Марганецьким судом був оголошений вирок у справі, яка тягнулась два роки, за отримання неправомірної вигоди (хабара) високопосадовцями Марганецької міської ради, а саме заступнику міського голови Дуплій Л.М. та начальнику відділу землекористування та екології Соловйова Є.Ф., визнано винними та призначено позбавлення волі по 6 (шість) років з конфіскацією майна й відсторонення від займаних посад на 3 (три) роки.

За інформацією інсайдерів – пан Соловйов та пані Дуплій порушують накладений Марганецьким судом домашній арешт, а саме з 21:00 до 06:00, тому вимагаємо від начальника Марганецького відділу поліції пана Дмітрієва перевірити це та звітувати перед громадою нашого міста

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» буде і надалі спостерігати за розвитком подій та інформувати містян.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

stopkor.marganets@ukr.net

(066) 634 86 82

2 thoughts on “Про те, як щури почали бігти з корабля “Олена Ж.”

  1. У соловьёвых брать взятки заложено ещё в крови матери татьяны со школы 12. .А теперь она верит жадчихе ,что сына не посадят. .Жадько это тварь,у которой нет ничего святого,За родителей отвечают дети..Люди сколько ещё терпеть этих тварей.

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s