Хлопці з АТО нагадали всім минуле міської влади…

Эпизод 35.mp4_snapshot_01.19
Марганецкий очевидец
14 жовтня 2018 року, наша Держава святкує День Захисника України, але голова Марганця Олена Жадько, як завжди проігнорувала всіх та не прийшла привітати Марганчан. Мабуть справи є куди важливіше аніж бути поруч з тим за чий рахунок ти жируєш. Взагалі всі ці заходи, які проводить міська влада лише для “галочки на папері”, в них повністю відсутня будь яка віра в Україну та її майбутнє. Але сьогодні було дуже цікаво на мітингу і хлопці з АТО дали жару тим хто це заслуговує, тим хто виступав проти Революції Гідності. Пані секретар міської ради Ірина Міняйло всіляко намагалась виправдовуватись, що вони були не причетні до антимайдану, але ми теж це добре пам’ятаємо, коли телефонували всім батькам та вчителям, щоб ті їхали на всі ці антиукраїнські заходи. Пропонуємо Вашій увазі подивитися коротенький епізод того, що було (медіацентр знімав, але це відео, як і все інше буде лише в домашньому архіві пана мера). Дякуємо тому, хто відправив нам це муві. Якщо у Вас є якісь цікаві факти, фото та відео завжди надсилайте нам і ми готові поширити їх по своїм інформаційним каналам, щоб всі знали правду, ту яку Жадько намагається приховати від людей.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

stopkor.marganets@ukr.net

(066) 634 86 82

9 thoughts on “Хлопці з АТО нагадали всім минуле міської влади…

  • Шановний Віктор,дуже здивована вашою увагою до мене.Якщо ви такий обізнаний в моїх справах,прошу назвати прізвища вчителів ЗОШ№3,яких я посилала на антимайдан і покінчимо з цією безпредметною розмовою!Якщо ви напрошуєтесь в мої біографи,то зверніться до архіву Марганецького очевидця періоду січень-березень 2014р. і багато чого цікавого дізнааєтесь.

 1. А чого це Жадько возила? Це ж Кулішиха надавала розпорядження по відділу освіти і вимагала аби кожна школа надавала людей на антимайдан. Звісно робила вона це не сама а разом з колишнім недомером Бідняком та секретарем ради Білим.

  • Багато років працюю у школі№10. На антимайдани у страшенний мороз нас примушувала їхати тільки Жадько О.А.. А якщо з поважних причин хтось відмовлявся їхати, то директор школи “радила” відправляти замість себе своїх чоловіків. Сама Олена Анатоліївна неодноразово особисто була присутньою під стінами Дніпропетровської ОДА, де виступала з гаслами силовим методом придушити Майдан. Бідняк був менш активним у цьому питанні, Білий активності не виявляв, Куліш ніколи не скривала свого негативного відношення до влади Януковича.

 2. Выступающим “артистам” – хватить читать по бумажкам. Чужой текст учить надо, если не хватаем собственной мысли. “Нагадайте” лучше, что майдан дал каждому. Для справки, по сегодняшнему отчету МВФ – Украина самая бедная страна Европы…Наверное и теплую воду скоро будем закупать у Трампа в Пенсильвании… Есть одна надежда – на Перемогу в мозгах, что люди переизберут этих недоумков во власти.

  • А ти скажи це прямо в очі Олександру,чого ховаєшся під ніками?страшно що морду твою рознесуть?так сиди в своїй Рассєї і не гавкай.В інтернеті ви всі херої,а прийти до людини в обличчя висловити свою позицію слабо?Дивися бо хлопці АТОвці тебе холодною водичкою обмиють.Потім вивезуть на екскурсію в Карпати,в одну сторону.

   • “Мисцевый”молодец! Все правильно. Это и есть скрытая сущность нынешней власти. Ты правильно все понял. Не согласных – расстрелять! А лучше в газовые камеры. Но у тебя – то “мисцевый”, у твоих детей и внуков при такой власти в Марганце тоже перспектив никаких, город -то умирает, тупик полный, какой камуфляж не надевай и сколько не призывай убивать и воевать с врагами майдана. Жить с каждым днем все хуже, а врагов … все больше. Это диалектика- “мисцевый”.

  • Жадьчиха за открытые антимайдановские выступления свое уже получила. Недаром ведб она клиентка Института рака. Идолопоклонничеством в отношении вилкула и януковичской бандоты занималась – вот и получила! Она ж на нормального человека даже не похожа – опухшая, брюзглая, злая… Знает сука, что ей уже места мало в нашем городе.

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s