Замовні байки від КП “Марганецьводоканал” на одному з інтернет-видань області…

Screenshot_2018-10-12 В Марганці штучно створюють борг місцевому водоканалу шляхом маніпуляцій серед населення Економіка ДН[...](1)
Марганецкий очевидец
11 жовтня 2018р. на шпальтах інтернет-видання ДНІПРОГРАД вийшла дуже цікава стаття

Screenshot_2018-10-12 В Марганці штучно створюють борг місцевому водоканалу шляхом маніпуляцій серед населення Економіка ДН[...]
Марганецкий очевидец
Джерело скріну: Дніпроград

про те,сяк керівнику Марганець водоканалу пані Петровенко (яка проживає в Нікополі) заважають працювати представники місцевої ради – “мабуть лопату відбирають” і прописано про якусь невідому для міста війну з місцевою владою))). Зазначено про те, що тільки ВОНА почала стабілізувати ситуацію на підприємстві й погасила заборгованість із заробітної плати (якої до речі і не було!!!), тільки ВОНА почала виводити підприємство до НОВОГО ЖИТТЯ!!!!!
По-перше о відношеннях міського голови, керівника водоканалу та депутатів верховної ради України все місто знає і прописувати нісенітницю недоцільно, як засобу масової інформації. А ось одне з відео в яких вони відношеннях:

По-друге дуже сумно, що таке видавництво як ДНІПРОГРАД, (а воно в області мабуть єдине разом з сайтами міського голови м. Марганець Жадько) не висвітлило тему про хабарників в місті, яке вже набрало розголосу на всю Україну – не спромоглося вникнути в ситуацію навколо Марганецького водоканалу (адже це і не дивно бо видавництво Дніпроград дуже піарить «кришу» пані Петровенко – пана Безуса).

Читайте також: Тепер все стало зрозумілим…

По-третє – це той факт, що пані Петровенко, яка одержує заробітну плату майже 60000грн. , дійсно «виводить підприємство до нового життя» – напевно умисного банкрутства… адже як розуміти заборгованість по податкам:

Screenshot_2018-10-12 Єдиний державний реєстр судових рішень
Марганецкий очевидец

Джерело скріну: Єдиний державний реєстр судових рішень

та за електроенергію:

Screenshot_2018-10-12 Єдиний державний реєстр судових рішень(4)
Марганецкий очевидец

Джерело скріну: Єдиний державний реєстр судових рішень

а вся «КОМАНДА НАБЛИЖЕНИХ ДО ПЕТРОВЕНКО» (а це 20 працівників управління для «працевлаштування» яких видумані різноманітні посади) отримують разом майже ПІВ МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ на місяць заробітної плати!!!

По-четверте це те, що в місті Марганець тарифи на воду та водовідведення майже самі високі в області і в Україні? Є всі підстави вважати, що тарифи навмисно завищені саме «командою Петровенко». І якщо немає чого приховувати, тоді чому пані Петровенко

35303805_199263197370564_4710385109918810112_n
Марганецкий очевидец

переховується і бреше саме тим хто платить за новими тарифами і не надає правоохоронним органам розрахунки на перевірку – адже якщо немає чого приховувати – то чого ховаємось??? Ось і нещодавно пані Петровенко звернулась до Апеляційного суду Дніпропетровської області про скасування Ухвали суду про надання доступу до документів водоканалу. Але суд їй відмовив і зауважив, що це не перешкоджає здійсненню господарської діяльності.

Screenshot_2018-10-12 Єдиний державний реєстр судових рішень(6)
Марганецкий очевидец

Джерело скріну: Єдиний державний реєстр судових рішень

Цього тижня правоохоронці завітали по документи до пані Петровенко з Ухвалою суду і саме після цього вона зникла… І ми як громадські активісти задаємо запитання – якщо нема чого приховувати – то чого ховаємось і не надаємо документи??? А ще багато запитань про призначення самою собі пані Петровенко заробітної плати та премій і надбавок…

Ми будемо вимагати звільнення з посади та притягнення до відповідальності керівника КП “Марганецьводоканал” Петровенко І.Г., а також зниження тарифу у місті Марганець.

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» буде і надалі спостерігати за розвитком подій та інформувати містян.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

stopkor.marganets@ukr.net

(066) 634 86 82

One thought on “Замовні байки від КП “Марганецьводоканал” на одному з інтернет-видань області…

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s