Закон повинен працювати…

Марганецкий очевидец

Як ми вже писали раніше: 04.09.2018р. Дніпропетровським окружним адміністративним судом був визнаний незаконним Наказ відділу освіти Марганецької міської ради про проведення конкурсу на посади директорів шкіл та зобов’язано відділ освіти провести конкурс у відповідності до Законодавства! Справа стосувалась того, що Жадько Кострикіна та Фоміна хотіли створеною “кишеньковою” комісією призначати лише їм вигідних директорів шкіл!!! Але суд вказав, що відповідно до Законодавства призначати директорів має комісія, яка утворюється у рівній кількості з представників Засновника, трудового колективу, представників батьків та директорів інших шкіл!!! Саме тоді буде прозорість конкурсу та можливість і батькам, і іншим директорам, і представникам саме цього учбового закладу обирати достойного директора школи та боротися з свавіллям влади!!!

І ось 25 вересня 2018 року Відділ освіти Марганецької міської ради підписав наказ стосовно цього рішення, але на сайті було оприлюднене тільки 01 жовтня.

Гороно
Марганецкий очевидец
Наказ від 25.09.2018 № 246
Марганецкий очевидец
42936442_236997973638242_7687059623735459840_n
Марганецкий очевидец

Посадовці погодилися з рішенням суду і позицією Куржанової Н.І. стосовно незаконності проведення даного конкурсу, але хто понесе відповідальність за дане рішення?! Пані Наталья Іванівна звернулась до суду не тільки захистити свої права щодо участі у даному конкурсі, але ще і права майбутніх директорів, також батьків, щоб учбові заклади мали тільки гідних керівників задля розбудови Європейської України!

Відповідальна за публікацію на сайті Відділу освіти Марганецької міської ради пані Бистра А.В., яка як ми писали раніше є не тільки корупціонером, а ще й неплатником за воду. Виникає питання, як такий суб’єкт може бути секретарем комісії с проведення конкурсу на заміщення посад директорів шкіл.

Бистра
Марганецкий очевидец

Screenshot_2018-10-02 Судова влада України

Читайте також: На Дніпропетровщині в м. Марганець посадовці порушують Законодавство України «Про освіту»

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» звертається до начальника відділу освіти пані Кострикіної звільнити Бистру А.В., тому вона не має законного, морального та етичного права займати свою посаду, тому постійно порушує Закони та Конституцію нашої Держави, а також звільнити директорів НВК-ЛІЦЕЙ №10 та ЗОШ №3, так як конкурс на заміщення посад керівників цих учбових закладів також пройшов з порушенням Законодавства України й назначити новий конкурс згідно Типовому положенню про конкурс затвердженому Міністерством Освіти і Науки України.

Ми також звертаємось до правоохоронних органів стосовно підриву авторитету Центральної Влади України з боку місцевого відділу освіти, щодо проведення конкурсу таким чином, та притягнути винних до відповідальності.

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» буде і надалі спостерігати за розвитком подій та інформувати містян.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

stopkor.marganets@ukr.net

(066) 634 86 82

4 thoughts on “Закон повинен працювати…

  1. Так вы ещё забыли туда включить Матвееву из профтехлицея Сколько она ещё будет исполнять обязанности директора?????? Доисполнялась до того, что скоро не останется мастеров, детей.и розграбленые здания.Там где вмешается Жатько — там обязательно криминал, грабёж , розрушение.и блядство.

  2. І що з того?якщо зараз складаються комісії в тому самому складі що й були…знову відмінятимуть рішення комісій?Так довго триватиме?Жадько і Кострикіна рулить….

    • остолопы ваши кострыкина и быстрая. Им бы на базаре крупой торговать, не более. Какой там для них закон или решение суда? Разве они знают что это такое.

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s