Чергове засідання виконавчого комітету Марганецької міської ради від 26 вересня 2018 року…

0_16c2aa_629c3bfd_orig-width968-height648-border0-titledsc_0025
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова
Сьогодні, 26 вересня 2018 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету Марганецької міської ради. На порядок денний було винесено 31 проект рішень, які стосуються життєдіяльності міста. Було дуже багато «цікавих» проектів, про які ми розповімо в наступних статтях. В цій статті хочемо розповісти про один з проектів рішення – про встановлення тарифу на тепло фірмі «АПС ПАУЕР ТЕХНОЛОДЖІ».
Коли в 2016 році пані Жадько лобіювала прийняття рішення про ліквідацію Комунального підприємства «Марганецьтепломережа» і перехід на опалення котельнями фірми «АПС ПАУЕР ТЕХНОЛОДЖІ» – які вона малювала «картини» – і що комунальне підприємство збиткове, і що тариф на тепло від фірми «АПС ПАУЕР ТЕХНОЛОДЖІ» буде на 10 % менше, і взагалі як буде все прекрасно…
Депутати – члени угрупування пані Жадько, прізвища яких повинен пам’ятати кожен Марганчанин, підтримали рішення про ліквідації тепломережі, яку потім під керівництвом пана Приймака та пана Ситника просто пограбували. Вирізано та продано ВСЕ майно ГРОМАДИ. Але кошти перетекли в чиїсь кишені, а не до громади.
Слід зазначити, що в 2016 році Марганецьтепломережею був розрахований тариф на тепло на ГАЗУ – 1328 грн.
І ось в грудні 2016 року виконавчий комітет приймає рішення про затвердження тарифу для «АПС ПАУЕР ТЕХНОЛОДЖІ» на пілетах – 1666 грн. Тобто на 25% БІЛЬШЕ від газового тарифу!!! Пані Жадько запевняла членів виконкому, що це вигідно, і взагалі цей тариф мінімум 5 (п’ять) років змінюватись не буде.

01
Марганецкий очевидец
02
Марганецкий очевидец

Не минуло і ДВОХ років – і що ми бачимо – сьогодні прийнятий тариф ЩЕ на 32 % більше – 2196 грн.

42592220_1917355858332748_474785149691625472_n
Марганецкий очевидец
42636922_1966970166701341_2424344352366002176_n
Марганецкий очевидец

ГАНЬБА такому складу виконкому!!! Той хто підтримує схеми пані Жадько, які за своєю сутністю є протизаконними та антинародними, напевно сидить на потоках та отримує або відкати, або хабарі, або роботи за бюджетні кошти, або майно Марганчан!!!
Це і є вся сутність оточення Жадько і в депутатському корпусі і в складі виконкому – дерибан бюджету! Адже лише на цій схемі видно – майно Марганчан – тепломережа – порізана, заведена необхідна фірма – монополіст – і гайда грабувати бюджет. Ось вам і освітлення, і дороги, і покрівлі, і дитяче харчування. І безкоштовний проїзд пільгових категорій – і багато іншого.

Також зверніть свою увагу, як це питання відстоює зам. мера – пан Приймак, мабуть це стосується особистого збагачення. Ось і вся діяльність нашої горе-влади, яка знищила більшість комунальних підприємств та прописала свої тарифи, які постійно збільшуються. Так само зараз робиться все разом із керівництвом КП Марганецьводоканал та деякими Народними депутатами щоб це підприємство припинило своє існування та пані Жадько могла встановити свою ціну – 50, а можливо й 100 грн за 1 м³ майже питної води.

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» буде і надалі спостерігати за розвитком подій та інформувати містян.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

stopkor.marganets@ukr.net

(066) 634 86 82

15 thoughts on “Чергове засідання виконавчого комітету Марганецької міської ради від 26 вересня 2018 року…

 1. 1728.32 грн за 1 Гкал без ПДВ – середньозважений тариф на теплову енергію по Дніпропетровській області, який опублікований на сайті Держенергоефективності 25.09.2018 року. Транспортування та реалізація ще 70 грн без ПДВ. Це газовий тариф. Якщо тариф на біопаливі на 10% дешевший , він повинен бути 1620 без ПДВ.

  • то есть на газу сейчас – 2157 а на вонючих кочегарках – 2196!!!! Это при том что оплата из бюджета 100%!!!! А на вопрос Зевина – почему поднятие тарифа на 32% не соответствует оглашенному повышению затрат и что йобаные кочегарки два года получали сверхприбыль – ответ пидара пРИМАКА – пусть зарабатывают на здоровье??? гнида глазожопая – вали нахуй с города пока не поздно!!!

   • так это и было запланировано жадчихой – перед ликвидацией теплосети Рыжий бондарь на крыльце поведал – что если протянем вопрос – все будут в шоколаде – кочегарки окупятся за два года максимум!!!

    • посредник этой аферы Олег Михайлович Мироненко – а кочегарки губерта – вот вам и покровительство и прикрытие всех преступлений!!!

 2. Не понятно другое какой кворум! Если 2 человека не могут в течении 3 лет занимать свои должности ! Почему они на работе?Кто им начисляет зар.плату ! Почему арестантка молчит сколько дополнительно денег из местного бюджета уйдет на отопление школ из-за повышение тарифа.Или её сейчас волнует только телогрейка потеплей -а не дети в холодных школах! Смету они не увеличат а значит все школы и садики будут экономить на тепле!

  • Потому что если выканком не примет новые тарифы – у организаций не будет оснований менять договора, и придется поставлять тепло по старым ценам!аж да канца года))))вот примачок и старается опусташить бюджет

 3. Якби наші керівники були такими ж винахідливими у покращенні життя та добробуту марганчан, як проявляють її в своїх схемах по власному збагаченні!

 4. Видно невооруженным глазом, что мерия и особенно Приймак лоббируют вопрос поднятия тарифов для новых котелен

  • Так и повод есть. МВФ требует от правительства до 15 октября повысить цены на газ ещё на 23%. А для Марганца не важно, чем топят: газ подорожает, подорожает и кизяк и дрова и уголь.

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s