Адвокат за 170 тисяч і борги за енергію в 19 мільйонів – як “кризовий менеджер” Марганецького водоканалу виводить підприємство з кризи

0_15ea0e_dd200ebd_orig-width255-height90-border0-titlestopkor
Марганецкий очевидец
7 вересня на засіданні постійної комісії члени Дніпропетровської обласної ради одноголосно вирішили запросити на наступну сесію представників “Аульської хлоропереливної станції”, яка постачає гіпохлорид, та представників “ДніпроАзоту”, який виробляє його на перепродаж “Марганецькому водоканалу”. Це підприємство місцеві активісти підозрюють в непрозорих тендерах та фінансових махінаціях.

Як повідомлялося раніше, марганецький осередок ГО “Стоп корупції” веде особисте розслідування щодо необґрунтовано підвищеного тарифу на воду та водовідведення й непрозорі тендери.

Зокрема, активістам вдалось з’ясувати, що попри заборгованість за енергопостачання, яка становить 19,3 млн гривень, новий “кризовий менеджер” підприємства, яку взяли на роботу у 2016 році, займається установкою пластикових вікон та дверей в офісі, винаймає адвоката, гонорар за консультації якого становить 170 тисяч гривень на рік. В якості зарплатні сума може видатись невеликою, однак цікаво те, що у компанії вже є 2 юристи. Варто додати, що нова працівниця службовою машиною наїздила бензину на 160 тисяч гривень.

Також активісти ставлять під сумнів тендери, проведені “Марганецьким водоканалом” для закупівлі обладнання в “Аульської хлоропереливної станції”. Дивним видався той факт, що закуплене приладдя, загальна вартість якого сягнула 900 тисяч відповідно до інформації з відкритих джерел, можна було придбати вдвічі дешевше в інших компаній.

19 липня нова менеджерка виступила на місцевому телебаченні, де звинуватила у підвищенні цін компанію “ДніпроАзот”, яка зі свого боку підняла ціни на водоочисний хлор, але відповідно до виявлених правопорушень це стало не єдиним фактором зміни вартості.

Джерело: Інформаційний портал «СтопКор»

7 thoughts on “Адвокат за 170 тисяч і борги за енергію в 19 мільйонів – як “кризовий менеджер” Марганецького водоканалу виводить підприємство з кризи

  1. что то там натворила с подачей декларации. Вот и привлекли за коррупции. Может еще не все доходы показала от гастролей на свадьбах.

  2. Из нее такой же *кризовий мененджер*,как из меня балерина!А.может это новое название хапуги и барыги?!

  3. Именно цуник “рассчитала” тариф на воду самый большой в Украине. Аферистка еще та. С таким тарифом должны быть прибыля на предприятии. Но у них расходы на зарплаты и подвоз никопольских работников перекрывают прибыль. Аудит должен быть независимый. Прикрытие с облрады тоже до поры до времени. Ппидут выборы и поменяются люди в облраде. Будет гаплык петровенко. Ничто не проходит бесследно.

  4. […] Source: https://marganetz.wordpress.com/2018/09/21/%d0%b0%d0%b4%d0%b2%d0%be%d0%ba%d0%b0%d1%82-%d0%b7%d0%b0-1… All rights are reserved and belongs to a source […]

  5. Не знаю куды выводит тот менеджер предприятие, но Цуничку от ответственности за корупцию не вывел. Протокольчик то прошел в суде и Цуничка-клоун свадебный загуркотела по коррупции

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s