Чергове 54 засідання постійної комісії Дніпропетровської обласної ради

42132036_2168510570084985_5313121681865179136_n
Марганецкий очевидец

07.09.2018 року відбулося 54 засідання постійної комісії обласної ради.

Присутні члени комісії: Смирнов А.О., Погосян В.Е., Юревич Т.А., Туровська І.Л., Мельникова О.В., Бутківський В.В., Кравченко П.О.

Відсутні члени комісії: Томчук О.В., Романенко В.І.

Screenshot_2018-09-19 Постійна комісія обласної ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства
Марганецкий очевидец

На порядок денний було винесено п’ять проектів рішень:

1. Про діяльність комунальних підприємств водопостачання та водовідведення Дніпропетровської обласної ради.
2. Про трудові відносини з керівниками обласних комунальних підприємств, закладів та установ, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області.
3. Питання діяльності окремих обласних комунальних підприємств та закладів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області.
4. Про оренду нерухомого майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області.
5. Різне

Нас дуже сильно зацікавив перший проект (питання дуже наболіле для нашого міста) щодо подальшої роботи КП водоканалів Дніпропетровщини та закупівля рідкого хлору з ТОВ “АХС”, а саме:

Про діяльність комунальних підприємств водопостачання та водовідведення Дніпропетровської обласної ради.

У зв’язку із скрутною ситуацією яка виникла із закупівлею та постачанням рідкого хлору на комунальні підприємства водопостачання та водовідведення Дніпропетровської обласної ради у червні-липні 2018 року, на перше міжсесійне засідання були запрошені керівники або уповноваженні представники комунальних підприємств водопостачання та водовідведення Дніпропетровської обласної ради, ТОВ „Аульська хлоропереливна станція” та заступник голови обласної ради по виконавчому апарату – начальник управління житлово-комунального господарства та комунальної власності.

Виступили: Смирнов А.О., Погосян В.Е., Мельникова О.В., Кравченко П.О., Юревич Т.А., головний інженер КП „Жовтоводський водоканал” ДОР, головний інженер КП „Марганецьке ВУ ВКГ” ДОР, юрист ТОВ „Аульська хлоропереливна станція”.

Читайте також: Місто стало заручником «ЧП Петровенко»…

Заслухавши на засіданні постійної комісії головного інженера КП „Жовтоводський водоканал” ДОР, головного інженера КП „Марганецьке ВУ ВКГ” ДОР, представника ТОВ „Аульська хлоропереливна станція”, постійна комісія вирішила:

1. Запросити у керівництва ТОВ „Аульська хлоропереливна станція” інформацію стосовно модернізацій які були проведені за час перебування в оренді цілісного майнового комплексу, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області, розташований за адресою: Дніпропетровська область, Криничанський район, сщ/рада Аульська, 5 км Аули-Кринички.

2. Запросити у керівництва ТОВ „Аульська хлоропереливна станція” інформацію за яку вартість проводилась закупівля рідкого хлору у червні-липні 2018 року та за яку вартість рідкий хлор постачався на комунальні підприємства водопостачання та водовідведення.

3. Запросити на настуне засідання постійної комісії обласної ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства представників ПАТ „ДніпроАзот”, керівника ТОВ „Аульська хлоропереливна станція”, керівників комунальних підприємств водопостачання та водовідведення Дніпропетровської обласної ради.

Результати голосування:
за – 7
проти – 0
утримались – 0
усього – 7

Керівництво КП “МАРГАНЕЦЬКЕ ВУВКГ” ДОР” та ТОВ “АХС за інформацією інсайдерів мають домовленості бо після двох тендерів перемогла потрібна фірма, яка постійно тільки й робить, що підвищує ціну, і такий стан речей до вподоби пані Петровенко І.Г. бо потім отримає проценти які потім відвезе до Дніпропетровської обласної ради одному із заступників який є правою рукою деяких Народних депутатів України. Ми плануємо бути на наступному засіданні депутатської комісії де задамо питання всі ці наболіли питання…

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» буде і надалі спостерігати за розвитком подій та інформувати містян.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

stopkor.marganets@ukr.net

(066) 634 86 82

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s