Новини України: Визнання Української Православної Помісної Церкви…

98210dc4-9cfb-4e7f-adf8-1ac020837e25
Марганецкий очевидец

Про це стало відомо 7 вересня 2018 року від Головного секретаріату Синоду Константинопольської Церкви. Екзархами у Київ призначено архієпископа Памфільського Даниїла (Зелінського), очільника Західної єпархії, голову консисторії УПЦ в США, та єпископа Едмонтонського Іларіона (Рудника), ієрарха УПЦ в Канаді. Минулого року обидва єпископа брали участь у діалозі з представниками УПЦ КП та УАПЦ щодо питань церковного життя в Україні. 27 липня 2018 року, у дні святкування 1030-річчя хрещення Київської Русі – України, єпископ Едмонтонський Іларіон на зустрічі з президентом України Петром Порошенком зачитав послання патріарха Варфоломія, в якому наголошено, що Константинопольська Церква «не змирялася перед незаконними і неканонічними ситуаціями, які потрясали природне функціонування православної церкви, і в ці відповідальні часи вона взяла на себе ініціативу відновити єдність православних віруючих України з кінцевою ціллю дарувати українській церкві автокефалію». У Київському Патріархаті привітали рішення Вселенського Патріархату та очікують на плідну співпрацю з екзархами Константинополя у підготовці до надання автокефалії православній Церкві в Україні. Спікер УПЦ КП архієпископ Євстратій (Зоря), зокрема повідомляє: “Преосвященні владики у 2015 р. вже виконували обов‘язок особистих представників Вселенського Патріарха під час переговорів щодо об‘єднання Православних Церков в Україні. Також владики неодноразово були делеговані Вселенським Патріархом для представлення Константинопольської Матері Церкви на урочистих заходах в Україні, востаннє – у липні цього року під час святкування 1030-ліття Хрещення Руси-України. Призначення Вселенським Патріархом своїх Екзархів у Києві обумовлене необхідністю проводити активну роботу з підготовки надання автокефалії Православній Церкві в Україні, проведення відповідних зустрічей та консультацій. Звання чи титул Екзарха у даному випадку означає особисте уповноваження Вселенського Патріарха представляти його особу і Церкву при виконанні конкретного завдання – підготовки до надання автокефалії. Для світської аудиторії функції Екзарха в даному випадку можуть бути порівняні з функціями Надзвичайного і Повноважного Посла. Такий, особистий Екзархат, слід відрізняти від іншої – територіальної, форми Екзархату, який у ХХ столітті існував в Україні в Російській Православній Церкві. Для уникнення непорозумінь слід пояснити, що призначення Екзархів не означає утворення нової церковної юрисдикції у формі Екзархату”.

41296681_960272497489580_1682222953359474688_n
Марганецкий очевидец

Джерело: Релігія в Україні

6 thoughts on “Новини України: Визнання Української Православної Помісної Церкви…

  1. УПЦ МП-ОФІЦІЙНО ПАТРІАРХОМ ВАРФОЛОМІЄМ ВИЗНАНА НЕ КАНОНІЧНОЮ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАІНИ.Крім того,виникло питання про те що РПЦ не має ТОМОСУ.Найближчим часом у Марганці теж виникне питання по церквах Російської церкви,Зараз вони мають таблички УПЦ МП,але в скорому часі ці таблички будудь змінені на Російська Православна церква.Після цього священники не матимуть права говорити що вони Українська церва.Досить обманювати людей,будуть говорити правду,що вони Російські священики,служать Росії,служать Кирилу Гундяю.Є у Марганці ОДНА УКРАЇНСЬКА ЦЕРКВА.Ще будуть питання по Російській капличці у міській раді,яку відкрила мер Жадько.Скоро їй прийдеться закривати Російську церкву в міській раді.У виконавчому органі повинні працювати чиновники.Церква і Держава відокремлена.Тому будуть Російські попи або переходити до Помісної церкви або бути чесними,бути Російською цервою по своїй природі.

    • они спят и видят как начнут новый дерибан… все это, мягко говоря, к христианству не имеет никакого значения…

  2. Слава Украине! А почему это Московская церковь(которая возникла намного позже Украинской) и которая добилась своего главенства благодаря обману и лжи! до сих пор командует на украине! гнать её и все церкви и лавры забрать! Слава Украине! А Вас пусть коробит!! рускожопы!!!

  3. Ну, теперь и религиозная война не за горами. Что только не делает власть, чтобы не проводить выборы. уже и Вселенскому патриарху “занесли”. Религиозная война в каждый город- вот основная цель “благих”, самостийных ” намерений. АТО – то затихла. Тупик. Наступать нельзя, а отступать – невозможно. Вот и подоспел ТОМАС. Если на выборах не победит партия “За життя”, то нормальная жизнь вообще не придет в страну. Эти идиоты добьют её.

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s