На Дніпропетровщині в м. Марганець посадовці порушують Законодавство України «Про освіту»

0_165697_fea1d541_orig-width904-height491-border0-titlecorruption
Марганецкий очевидец

Останнім часом недолугі посадовці Марганецької «влади» та їх посіпаки розповсюджують чутки, що начебто Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» наполягає на корупційних схемах, завдяки яким керівники закладів освіти роками сиділи на своїх посадах, виконували всі забаганки попередньої місцевої влади і виступали швидше маріонетками для політичних ігрищ, ніж господарниками для своїх шкіл і що осередок проти призначення директорів шкіл через проведення ВІДКРИТИХ конкурсів. Всі ці «потуги» Марганецької «влади» викликають лише сміх. Ви хоч самі себе чуєте??? Про знання вами, не шановними, Законодавства України і мови не йде – ви вже все містянам показали – і сміттєвий скандал, і холодомор, і тепломережу, і підмітальну машину, і розчистку річки, і ремонти покрівель, доріг, хабарі… Продовжувати можливо дуже багато. Всім вашим «заслугам» Громада вже надала оцінку одним словом – ГАНЬБА!

Наразі лише факти. Законом України «Про загальну середню освіту» передбачено – ч.2 ст..26 –
2. Керівник закладу загальної середньої освіти призначається на посаду та звільняється з посади рішенням засновника (засновників) закладу або уповноваженого ним (ними) органу.
Керівник державного, комунального закладу загальної середньої освіти призначається на посаду за результатами КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ строком на шість років (строком на два роки – для особи, яка призначається на посаду керівника закладу загальної середньої освіти вперше) на підставі рішення конкурсної комісії, до складу якої входять представники засновника (засновників), трудового колективу, громадського об’єднання батьків учнів (вихованців) закладу загальної середньої освіти та громадського об’єднання керівників закладів загальної середньої освіти відповідної адміністративно-територіальної одиниці. До участі у роботі комісії з правом дорадчого голосу можуть залучатися представники громадських об’єднань та експерти у сфері загальної середньої освіти.
Положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти розробляє та затверджує засновник на підставі типового положення, затвердженого центральним органом виконавчої влади у сфері освіти і науки.
Типове положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти –
5. Для проведення конкурсу засновник затверджує персональний склад конкурсної комісії з РІВНОЮ КІЛЬКІСТЮ представників КОЖНОЇ ІЗ СТОРІН, визначених Законом України «Про загальну середню освіту».
Відповідно до Наказу по відділу освіти Марганецької міської ради №190 від 25.06.18р. затверджено Персональний склад конкурсних комісій для проведення конкурсного відбору.
Конкурсні комісії складаються із 11 (ОДИНАДЦЯТИ) ОСІБ:
-2 представника батьківських комітетів
-2 представника керівників закладів загальної середньої освіти
-2 представника трудового колективу
-5 ПРЕДСТАВНИКІВ ЗАСНОВНИКА!!!
У нас запитання – ЦЕ ПРОЗОРИЙ І РІВНОПРАВНИЙ СКЛАД КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ???
А може це ви робите фікцію у вигляді «проведення конкурсу» та завдяки вашим корупційним схемам намагаєтесь «протягти» лише вам вигідних директорів???

39916228_858534671012268_63529683068649472_n
Марганецкий очевидец
39807935_492450851167128_5057001700989075456_n
Марганецкий очевидец
39835101_729207450804719_7249023807661277184_n
Марганецкий очевидец
39804955_280430179213487_2850606683829305344_n
Марганецкий очевидец
39835098_321936485020411_5646241548661161984_n
Марганецкий очевидец

Особа, яку СУДОМ визнали КОРУПЦІОНЕРОМ буде вирішувати хто є достойним, щоб займати посаду директорів закладів освіти!

Бистра
Марганецкий очевидец

Читайте також: Які важливі зміни відбуваються на наших очах після 2014 року!

Тому Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» звернувся до суду з вимогою визнати незаконним проведення цих «конкурсів» та ЗОБОВ’ЯЗАТИ відділ освіти ПРОВЕСТИ КОНКУРС У ВІДПОВІДНОСТІ ДО ЗАКОНОДАВСТВА!!!

В нашому місті ходять чутки, що влада залякує директорів шкіл тим, що їх звільнять з посади… Можемо запевнити, якщо таке беззаконня станеться, то ми готові захищати їх права і надавати юридичні консультації, підтримку та іншу дозволену законодавством України допомогу у захисті керівників шкіл та їх прав й притягнення до відповідальності посадових осіб Марганецької міської ради.

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» раніше постійно звертався і в письмовому, і в електронному вигляді до начальника відділу освіти м. Марганець Кострикіної, стосовно приведення документів у відповідність до чинного законодавства України.

Нагадауємо також, що у січні 2018 р. була незаконно звільнена, директор ЗОШ №3 Куржанова Н.І., на яку, до цього постійно йшов зростаючий тиск з боку місцевої влади. Поки були судові справи, був проведений конкурс і на її місце був обраний новий керівник, цього навчального закладу. Але ми боремось і все одно доб’ємося правди.

Читайте також: На Дніпропетровщині суд зробив подарунок міському голові на її день народження…

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» буде і надалі спостерігати за розвитком подій та інформувати містян.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

stopkor.marganets@ukr.net

(066) 634 86 82

5 thoughts on “На Дніпропетровщині в м. Марганець посадовці порушують Законодавство України «Про освіту»

  1. Да сегодня в профлицее учат детей такие бездари как марина шибка медникова мария городские проблядушки правда уже старые и вонючие,Бедуин пауков, который думает что он спец, Я отец мой сын училя у паукова я не раз приходил в лицей ,чтобы взять сына себе на комбинат и научить его настоящим сварочным умениям,В лицее все валиться и засираеться как то заходил и видел,А где же ты матвеева взяла такого старшего мастера,видно ты подбираеш тех кто дурней тебя,Жаль наших детей,

  2. Смотрим на марганецкий профлицей и диву даёмся,Как и, о, директора лицея матвеева испоганила и разворовала учебное заведение Уничтожила коллектив,оставила тех кто не может учить рабочим профессиям учеников,Хотя нормальных специалистов можно пересчитать по пальцах одной руки,Коллектив за людей не считает Говорит что в области заплатила солидные деньги демуре и полторацкому,а теперь ей всё похер,А оно видимо так и есть,Конкурса на замещение должности не было,Ходит под крылом прохиндейки жадько,А в школах города беспредел,Это потому, что жадько самолично определяет кому быть директором ,Может обласным руководителя образования дойдёт куда они вляпались и попробуют разобраться в том что они сотворили, с лицеем,а по жаько решат правоохранительные органы и горожане,

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s