І знов спроба попасти на прийом в «ЧП Петровенко»!

Petrovenko
Марганецкий очевидец
Як ми зазначали в своїх статтях: Ні свободі слова або як керівник КП «Марганець водоканал» Петровенко І.Г. не любить правду…Начальник КП Марганецький водоканал намагається розграбувати підприємство та перетворити його на ЧП Петровенко — Нікополь!; Комунальний край корупції: непрозорість тарифоутворення продовжується; Комунальний край корупції: сага про тарифи…; Головне гасло не тільки Марганецької влади, а й керівника Марганецького водоканалу – постійна брехня!

навколо Марганецького водоканалу з приходом до управління Нікопольської братії відбуваються дуже дивні речі – непрозорість формування тарифів, якісь корупційні схеми при закупівлі реагентів та послуг, використання майна територіальної громади як своє власне, захмарні заробітні плати для керівництва та наближених осіб та багато іншого. Відповідати на всі ці запитання пані Петровенко вперто відмовляється. І ось 30 липня знов на особистий прийом до пані Петровенко вирішили прийти громадяни разом з журналістом ІА «Стоп корупції» В.Садиковим. І перше, що здивувало громаду – це невідомо ким і коли встановлені двері на другому поверсі адміністративної будівлі, які перешкоджають вільно попасти до приймальні водоканалу та на особистий прийом, який зобов’язані проводити начальник управління Петровенко та головний інженер Жилін. Але це ще не все – на контроль цього «творіння»  прийнятий на посаду і отримує чималеньку заробітну плату такий собі вартовий цербер – провідний фахівець з внутрішньої безпеки Костенко Владислав Володимирович. Мало того що він сприяє в протизаконній діяльності керівництва водоканалу по вільному пересуванню по адміністративній будівлі – він ще й перешкоджав діяльності журналіста. З цього приводу ми офіційно звертаємось до органів прокуратури та національної поліції порушити кримінальну справу за ст..171 Кримінального Кодексу України. Відео додається і свідки цієї події є.

Далі нам вдалося все ж таки попасти до приймальні – і ми не були нічим здивовані – як завжди пані Петровенко «була відсутня» а насправді напевно як завжди переховувалась від громади в кабінеті. Дійсно – це ж не по «Лаймам» «відпочивати»…

Довелось нам спробувати спілкуватись з головним інженером Жиліним, який нас дуже здивував – посадова особа юридичних осіб публічного права, який відповідно до Законодавства є суб’єктом декларування і отримує заробітню плату на комунальному підприємстві, яке утворене на майні територіальної громади тобто на НАШОМУ МАЙНІ і створене для задоволення потреб населення, спочатку спробував заборонити відео зйомку, а згодом сказав, що зарплату він отримує не від НАШОГО ПІДПРИЄМСТВА, а від начальника водоканалу Петровенко! Мабуть вони поплутали комунальне підприємство в Марганці з якоюсь своєю приватною фірмою.

Пан Жилін слушно зауважив, що вартість води – майже 13 грн., а вартість каналізації – 18 грн. Ми за це йому дуже вдячні. Напевно на його думку це замало! На запитання громади про можливість підвищення тарифів пан Жилін впевнено відповів – де, на якому сайті або в інформаційних засобах ми це побачили?Дуже слушне запитання! Ми теж питаємо пана Жиліна – де, на якому сайті або в яких інформаційних засобах було повідомлення про підвищення тарифу до 13 грн. за воду та 18 грн. за каналізацію. Нагадати вам, як тишком нишком ви відправляли листи, без ПУБЛІЧНИХ ОБГОВОРЕНЬ, за підписом пані Петровенко про підвищення тарифу на воду до майже 16 грн. та 20 грн. за каналізацію? У нас запитання до пані Петровенко  — де ж повідомлення та обговорення???

Далі взагалі в хамовитій формі він декілька разів сказав, що розмова закінчена і наказав покинути ЙОГО кабінет. Не шановні – ваше це в Нікополі! Нагадаємо, що пан Жилін в 2017 році вже був головним інженером, але дуже швидко звільнився. І ось в 2018 році знову прийнятий на посаду. ЯНКІ ГОУ ХОМ!

Перевіривши сайт НАЗК ми побачили, що пан Жилін В.Г., будучи суб’єтом декларування, подав декларацію про доходи за 2016р. – 19.03.2017р., а за 2017 рік – 21.04.2018р.  Але чомусь забув подати декларацію про звільнення, чим порушив Закон України та скоїв корупційне правопорушення. З цього приводу ми офіційно звертаємось до національної поліції України – скласти протокол про корупційне правопорушення Жиліним В.Г. та передати його до суду.

Запитань до пані Петровенко не поменшало, а тільки побільшало – громада міста впевнена, що основне завдання Петровенко, це зруйнувати Марганецький водоканал та сприяти передачі його до «кишень» певних осіб. Напевно як Аульську ХПС…

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» буде і надалі спостерігати за розвитком подій та інформувати містян.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

stopkor.marganets@ukr.net

(066) 634 86 82

24 thoughts on “І знов спроба попасти на прийом в «ЧП Петровенко»!

 1. Ну че там Никопольские чмошники притихли??? Обосрались и памперсы меняете??? Цуничка – ты уверенно по этапу пойдешь! Тебя петровенчиха сольет и глазом не моргнет. Пока не поздно иди покайся ( сливай петровенчиху дура)

  • И это правильно- Вся ВЛАСТЬ НАРОДУ. Убрать бывших гопников нынешних “бизнесменов” от перевозок и распределения ресурсов. Все передать ГРОМАДЕ, под контроль! Льготы- ветеранам, только тем, кто строил, а не разрушал нашу страну. Вот так, бессознательно, по опыту собственной жизни марганчане и пришли к неизбежному построению социального (социалистического) государства. А нам говорят В.И. Ленин был не прав. Еще как прав!!!

   • Народ нашей страны Украины до сих пор не понял что смысл РЕФОРМ- это переход к Латино-американской модели “ХОЗЯЕВА и РАБЫ” Цель БАНДИТОВ- хозяев ГРАБИТЬ ВСЕ,!!! “Воистину кто был ничем тот станет всем” Эти ВСЕ, легко и просто уничтожают страну на всех уровнях а люди спрятали головы под крыло и “ХАВАЮТ” этот БЕСПРЕДЕЛ, у кого есть хоть какие-то сбережения ВАЛЯТ на заработки а оставшиеся тихонечко, массово уходят на кладбище не имея возможности лечится и выживать!!!

 2. Лично мне неприятно смотреть, когда к марганчанам всякая никопольская шваль петровенков, жилиных относится так цинично и надменно. Это видео надо однозначно направить в облсовет – пусть любуются как их ставленники в это нелегкое время и дороговизне воды относятся к тем, кто им платит. Марганчанам всем должнобыть стыдно, что никопольские придурки оккупировали все структуры в Марганце. Так что чего смеемся – из себя же смеемся.

  • Уважаемый ЖИТЕЛЬ, по Вашему суждению, если УКРАИНЕЦ ( ГРАЖДАНИН УКРАИНЫ из города МАРГАНЕЦ) приезжает работать в ПОЛЬШУ, ЧЕХИЮ, ДАНИЮ, ИСПАНИЮ в поисках работы и находит там ее, а так же в любом другом городе УКРАИНЫ, на том же НЗФ г. НИКОПОЛЬ или ДНЕПРОРУДНОМ он так же будет называться цитирую вас: “швалью” из МАРГАНЦА???”

   • Нет конечно. Просто в Марганце особи с никопольской пропиской позанимали должностя, а про Марганец совсем не беспокоятся. К тому же эти самые особи в своем Никополе не нашли места в виду своей репутации.

 3. Садыков, на этот раз тебе респект!!! Выглядел ты и вся эта “актёрская труппа”, которую ты привёл просто как идиоты. Валя городская сумашедшая ничего не разбирается… Ааааа! Ржу не могу! А вот Жилин на этот раз КРАСАВА, послал вас и был прав. Короче как всегда ДЕШОВОЕ ВИДЕО НЕ О ЧЁМ, ПЛОХИЕ АКТЁРЫ, ТУПЫЕ ВОПРОСЫ. фУ..ФУ..ФУ. Мой тебе совет – снимай лучше котиков и собачек

  • Шедеврально!!! РЖУ НЕ МОГУ тебе респект!!!!! Щвондеры еще не перевелись! 95-й квартал отдыхает!

   • Супер! Супер!!! Да-да-да!!! В точку!!!! Вова, Валя-Швондер и компания это даже не пролетариат, это просто весёлые Клоуны. Теперь у Вали будет поганяло – ШВОНДЕР. Ой, ржу не могу!!!!!!

    • Городскими швондерами называлась компания во главе с Платонихой, которая среди ночи вваливалась в отделение городской больницы и что то там проверяла.

    • ШВОНДЕРЫ-это Никопольская БАНДА введенная ЖАДЬКО в управленческие структуры города,беспардонно разворовывающая и уничтожающая наш шахтерский, в недалеком прошлом прекрасный город…. Но слава БОГУ Марганчане начали понимать, что никто кроме нас самих нам не поможет. ПРИЗЫВАЮ ЖИТЕЛЕЙ ГОРОДА ОБЪЕДИНЯТСЯ в защиту, хотя бы ради своих детей!

  • Все правильно, РЖУЩИЕ водоканильщики зашли на сайт и это понятно, НАДО ОТРАБАТЫВАТЬ з/плату- ” ШАХТЕРЫ ОТДЫХАЮТ” БРАВО!!! Ржущий жилин тупо опустил свои “оченята” и даже пытался убедить , что тариф 32 гр. за куб .для абонентов многоэтажек норма , хитро упустил , что ЗВИТ на НКРЕ РИСУЮТ у нас в Марганце как и себе з/платы!!! “ОНО” жилинско-ржущее рыло так и не дало ответ ЗА ЧЕЙ СЧЕТ будут восстанавливаться водоводы, канализационные линии, вводиться новые технологии очистки воды ,закупаться экономичные насосы и так далее и тому подобное!!! ВОДОКАНАЛ -это БАНДИТСКАЯ контора сбора денег с населения при этом активно уничтожающая людей. Швондеры- это и есть Никопольская БАНДА при активном содействии Жадько ЗАХВАТИВШАЯ МАРГАНЕЦ,

  • Да Вы правы!!! Что вы цепляетесь ко мне! Я выполняю четко поставленные задачи заместителем головы облсовета Безусом и народным депутатом Денисенко. Я ежемесячно вывожу с предприятия деньги и отвожу их Безусу. Он доверенное лицо Денисенка. Нет такой задачи востанавливать предприятие – задача обанкротить и они потом через своих депутатов облсовета приватизируют его. Вся комунальная комиссия депутатов облсовета это доверенные лица Денисенка. Все это согласовано и с Жадько – мы иммитируем борьбу. Так что не цепляйтесь ко мне. А тариф, опять же через облсовет, мы скоро поднимем – можете и не турбуваться.

   • ФЕЙКОВАЯ статья и ФЕЙКОВАЯ личность на страничке оставляет комменты! Для тех кто не знает легко может найти зачение ФЕЙКА в интернете: Фейк – это подделка, в самом широком смысле. Английское слово Fake произносится как «фэйк» и переводится «поддельный, фальшивый». Существуют мошеннические приёмы использования фейков. Так, например, владельцы мошеннического сайта могут разместить на нём десятки фальшивых комментариев от несуществующих «пользователей» с восторженными «отзывами» или с с оскорбительными, с целью заманить наивных людей заразиться вирусом неправды. Будьте БДИТЕЛЬНЫ! Берегите себя! И побольше улыбайтесь!

  • Облраде глубоко наплевать, что делается в Марганце, у них ответ один ” Вы сами выбрали мэра, которая ОБЯЗАНА решать проблемы города и горожан,мы не вмешиваемся в самоврядування..”

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s